Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

05.01.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Projeler üzerinde çalışabilir, ekip çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve yakınlarınızla aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Sempatik ve neşeli tavırlarınız hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyecek. İsteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Bugün dostlarınızdan alacağınız davete sevdiğinizle birlikte gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün, yaşamın renkli ve sevimli yönlerinin üzerinizde yarattığı çekim güçlenebilir. Titiz ve eleştirel yönlerinizden sıyrılıp günün tadını çıkarmaya yönelin.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Sorumluluklarınızı bir tarafa bırakıp eğlenmek veya dinlenmek isteyeceğiniz bir günde olsanız da, maddi konulardaki planlarınız sizi çalışmaya itebilir. Para konusunda uç kararlar almayın.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizdeki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. İlişkilerinizde daha çok empati kurmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışmalar meydana gelebilir. İşlerin yazıya dökülmesi gereken bir gün. Yanlış anlaşılmalar, net olmayan durumlarla karşılaşılabilir. Bitirmeniz gereken işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dedikodunun bol olabileceği bir gün. Böyle ortamlardan uzak tutun kendinizi. Bir yakınınız hakkındaki duyacaklarınıza inanmayın.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ilişkilerinizdeki kayıpları düşünmek yerine, kendinize olan güveninizi yüksek tutmalı ve ruhunuzun asıl ihtiyaçlarına odaklanmayı tercih etmelisiniz. İş hayatınızda beklentilerinizin hemen karşılanmayacağı bugün, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, ruhsal olarak güçlü olacak, rüyalar, yaşamın içindeki anlamlı işaretler yoluyla evrenden destek alabileceksiniz. Ani maddi kayıplara karşı finansal durumunuzu dengeli tutmalısınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta iletişimsel konularda çabuk hareket etmek isteyeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanları aceleciliğinizle zorlayabilirsiniz. Araba kullanırken anlık karar değişimlerine dikkat edin.