Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

05.04.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Bu dönem sabırsız ve karmaşık bir durum içinde bulunabilir, iddiacı davranabilirsiniz. Bir toplantıda eski bir tanıdığınızla karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. Eskiden kalmış ve unutulmuş konular gündeme gelebilir. Geçmişte yaptığınız hataları düşünerek kendinizi yıpratmayın. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve bakımınızla ilgileneceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler ile ilgili fikirleriniz değişebilir. Daha sabırlı ve dikkatli davranmayı başaracaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün sosyal ortamlarda daha sıcak, uyumlu ve zarif olmaya özen gösterin. Yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Bu ilişkilerden biri ileride önemli bir boyuta taşınabilir. Çevreyi gözleyin.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün sosyal ortamlarda daha sıcak, uyumlu ve zarif olmaya özen gösterin. Yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Bu ilişkilerden biri ileride önemli bir boyuta taşınabilir. Çevreyi gözleyin.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili stresli durumlar gündeme gelebilir. Karşınızda olan kişilerin tepkilerinden oldukça etkilenebilirsiniz. Olaylar sizin denge de kalmanızı zorlaştırabilir. Sizi uğraştıran durumlardan kaynaklanan sıkıntılar oluşabilir. Ticari konularda daha dikkatli olmalısınız. İletişimde olduğunuz kişilerle yanlış anlaşılmalar olabilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yıldızlar bu ara size iş arkadaşlarınızla yaşanabilecek olası problemleri işaret ediyor. Tartışmadan uzak durmak adına sakinliğinizi korumalısınız.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ilişkilerinizdeki kayıpları düşünmek yerine, kendinize olan güveninizi yüksek tutmalı ve ruhunuzun asıl ihtiyaçlarına odaklanmayı tercih etmelisiniz. İş hayatınızda beklentilerinizin hemen karşılanmayacağı bugün, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, ruhsal olarak güçlü olacak, rüyalar, yaşamın içindeki anlamlı işaretler yoluyla evrenden destek alabileceksiniz. Ani maddi kayıplara karşı finansal durumunuzu dengeli tutmalısınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanın romantikliği hoşunuza gidiyor ama gece saatlerinde sorumlulukları pek üstlenmediğini görmek sizi çıldırtabilir. Karşı tarafın isteklerini yerine getirmeniz gerekebilir.