Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

05.07.2015 tarihli Başak burcu yorumu

İletişim trafiğinizin hareketli olduğu bir dönemdesiniz. Bazı karışıklıklar olabilir ve planlarınızı uygulamanız pek kolay olmayabilir fakat karşılaştığınız kişiler ve meydana gelen olaylar fikirlerinizi yeniden gözden geçirmenize neden olacak. Özellikle bilgisine güvendiğiniz kişilerin önerileri ve davranışlarından etkilenebilirsiniz ve böylece olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Geleceğe yönelik yapmış olduğunuz projelerinizi gözden geçireceksiniz ve sisteminizde bazı değişiklikler yapacaksınız. Aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, başarılı olacaksınız.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Özel hayatınızda hoş bir hava yakalayabilirsiniz. İlişkileriniz son derece yumuşayacak ve iletişimleriniz yaratıcılığınızın da yardımıyla oldukça keyifli hale gelecektir. Sevdiklerinizin hoş sürprizleri ile karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Özel hayatınızda hoş bir hava yakalayabilirsiniz. İlişkileriniz son derece yumuşayacak ve iletişimleriniz yaratıcılığınızın da yardımıyla oldukça keyifli hale gelecektir. Sevdiklerinizin hoş sürprizleri ile karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün sanki bir koruyucu çemberi içindesiniz. Ele aldığınız tüm konularda çıkan aksilikler konusunda olaylardan kıl payı kurtuluyorsunuz. Çevrenizde güvendiğiniz kişilerin sizin aleyhinize konuşması sizi üzmemeli. Çünkü, uzun zaman diliminde, her şey sizin lehinize dönecek ve karlı çıkan yine siz olacaksınız.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuları ya da kişileri zorlayarak, kafanızdaki konuda ısrarcı olarak sonuç almak istiyorsanız, bu hafta sonu bu konuda istediğiniz tepkiyi almanız zor olabilir.

Zira, karşı taraf tamamen başka işlerle ya da başka fikirlerle meşgul görünüyor. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. Ýlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Pazar günü olmasına karşın yapacağınız çok şey olabilir. Verimli ve çalışkan olmak sizin elinizde.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk veya iş ilişkilerinizde fevri olmaktan kaçınmalısınız. İnsanlarla olan iyi ilişkileriniz bir anda bozulacak.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal konulardaki işlerinizi hızla tamamlayabilir, ilişkilerinizde sahip olduğunuz özgüven ile partnerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yeteneklerinizi ve çalışmalarınızı geliştirebileceğiniz bugün, ilişkinizdeki olası problemli konuların üzerine gitmemelisiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinizde ve toplumsal işlerinizde hareketleriniz ve kuracağınız ilişkilerle herkesin sizin hakkınızda güzel konuş- masını sağlayabilirsiniz. Güzel iş olu- şumları karşınıza gelecek.4 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUPlanladığınız birtakım fikirlerin hayatınıza rahatça geçtiğine şahit olabilirsiniz. İş alanlarınızdaki görüşmeleriniz hızlanabilir. Olumsuz gözüken bazı olaylar, olumlu olarak size yansıyabilir.3 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUBugün aşk, hayatınızın önemli bir parçası olabilir. Hayata daha sevgisel yaklaşmak isteyeceksiniz. Kafa dinlemeyi tercih ettiğiniz bu dönemde, enerjinizi dış ortamlarda atmayı ihmal etmeyin.2 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUDolunay aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Çocuk oluşumları veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde şans sizden yana. Aşk hayatınıza ve özel yaşamınıza dikkatinizi daha fazla vermeniz gerekebilir.