Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

05.08.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Gelişmeler yavaş olabilir fakat siz bundan rahatsızlık duymayacaksınız ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Üstelik bugün gelişmelerin istediğiniz doğrultuda olduğunu anlayabilirsiniz ve isteklerinizi önem verdiğiniz kişilere anlatabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni gelişmeler meydana gelecek ve moraliniz yükselecek. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve yakınlarınız ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz her ne var ise, olgunlaşmaya başlıyor.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizle olumlu iletişimler içerisine girebileceğiniz bir gündesiniz. Sohbetleriniz keyifli olacaktır. Ciddi konular üzerine tartışmalar, sizin için karanlıkta kalmış bazı noktaları açığa çıkarabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İnsanların sizden farklı şekilde düşünmelerini doğal karşılayın. Kendi fikrinizi ifade ettikten sonra, onların da bakış açılarını ortaya koymalarına izin verin. İkisini harmanlayarak uzun vadeli planlarınızda kullanabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız bir gerçek. Olayları çok iyi takip ediyor olmanız, size iyi bir prestij kazandırabilir. Maddi konularda akıllıca verdiğiniz kararlar gündemde olacak. Bugün, finans konularında yapacağınız araştırmaların size sağlayacağı özel durumlar mevcut. Girdiğiniz ortamlarda farkınız hemen göze çarpıyor..

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sağlığınızı veya aşk hayatınızı ilgilendiren konulara konsantre olmalı ve olayları açık bir zihinle değerlendirmelisiniz.

Daha yaratıcı ve alışılmadık şekilde düşünmeniz mantıklı çözümler geliştirmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde ortaklı konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularla ilgili yüzleşme yaşayacağınız zamanlar var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Akşam saatleri daha keyifli geçecektir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Rahatınıza çok düşkün olmanızdan dolayı bugün ruh haliniz zinde. Oldukça mutlusunuz. Bugün sizleri sağlıklı bir gün bekliyor denilebilir.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçici psikolojik rahatsızlıklar yaşayabilir, ne olduğunu anlamadığınız sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ancak bunların kaynağı fiziksel bir rahatsızlık olmaktan daha çok, üzerini örttüğünüz üzüntülerden kaynaklanmakta. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, bu atmosfer yerini ilişkilerde olumlu haberleşmelere, iletişim gücünüzün yükselmesine, özel hayatınızda daha rahat iletişim kurmanıza ve iş görüşmeleri konusunda pozitif bir enerjiye bırakıyor.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile konularında, güçlü ve etkili iletişim becerilerinizden faydalanarak akşama kadar halledilmesi gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bugün, gizemli konular ilginizi çekebilir.