Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

05.11.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz fakat bugün yapıcı ve olumlu davranacaksınız. Dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Harcamalarınıza özen gösterin ve alış veriş yaparken bütçenizi dikkatli yapın. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz fakat çok fazla zorlamayın ve sağlığınıza özen gösterin.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün, yaşamın renkli ve sevimli yönlerinin üzerinizde yarattığı çekim güçlenebilir. Titiz ve eleştirel yönlerinizden sıyrılıp günün tadını çıkarmaya yönelin.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Sorumluluklarınızı bir tarafa bırakıp eğlenmek veya dinlenmek isteyeceğiniz bir günde olsanız da, maddi konulardaki planlarınız sizi çalışmaya itebilir. Para konusunda uç kararlar almayın.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde bedeniniz ya da sağlık konuları ile ilgili koşullar söz konusu. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara titizlikle yaklaşabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Hassasiyetle üzerinde durduğunuz konularda kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Bugün işlerinizi planlamak sizi rahatlatacaktır. Teknik konulara yönelebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

En küçük aksilikte yerle bir oluyor, en küçük sevinçte göklere uçuyorsunuz. Daha zor engelleri aşmış biri olarak küçük sıkıntıları kafanıza takmayın.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçici psikolojik rahatsızlıklar yaşayabilir, ne olduğunu anlamadığınız sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ancak bunların kaynağı fiziksel bir rahatsızlık olmaktan daha çok, üzerini örttüğünüz üzüntülerden kaynaklanmakta. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, bu atmosfer yerini ilişkilerde olumlu haberleşmelere, iletişim gücünüzün yükselmesine, özel hayatınızda daha rahat iletişim kurmanıza ve iş görüşmeleri konusunda pozitif bir enerjiye bırakıyor.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Duygusal temaların istediğiniz gibi akmamasına rağmen bu aralar insanlardan duyduğunuz güzel sözler sizi harekete geçirebilir. Yakın çevre iletişiminizde çözüme çok yakınsınız.