Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

06.06.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Neredeyse canlıymış gibi gördüğünüz rüyaların etkisiyle uyanabilirsiniz ve bir süre öylece yattığınız yerde rüyanın manasını anlamaya çalışabilirsiniz. Fanteziler, idealler ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen isteklerin heyecanı ile güne başlayabilirsiniz. Eski ideallerinizin değişmiş olduğunu anlayabilirsiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve olumlu bir tavır içinde olabilirsiniz. Bugün sevdikleriniz ile haberleşebilir ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Ayrıca eviniz, yakınlarınız ve çocuklar ile ilgilenebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın ilişkilerinizle ilgili bazı hareketlenmeler günün ana konusunu teşkil edebilir. Bu duruma meydan veren şeylerin başında, beklenmedik gelişmeler gelecektir. Yakın çevrenizin sorunlarını çözmeye girişebilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı noktalarda takılabilir ve öğüt almak isteyebilirsiniz. Öğütleri, ilgili konuda yeterince bilgi sahibi olduğuna emin olduğunuz kişilerden istemeniz, başka sorunları noktaları aşmak açısından da faydalar getirebilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde sezgisel davranışlarınızın payı çok fazla büyük. Fikirlerinizi paylaşma konusunda farklı bir tutum izliyorsunuz. Çalışma yaşantınızla ilgili yeni durumlar söz konusu olacak. Görüşeceğiniz kişilerin, sizin için önemli bir performans sergileyeceğini biliyor ve yaşam rotanızı farklı bir yöne kaydırmak istiyorsunuz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda oldukça şanslı iki gün. Şansınızın döndüğünü gördüğünüz an da fırsatı kaçırmamalı, gole gidip ardınıza bakmadan uzaklaşmalısınız.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu etkin olacak Venüs Satürn ve Mars Jüpiter arasındaki olumlu açılar, seçim haftasonunda enerjimizin yüksek olacağının ve kendimizi iyi hissedeceğimizin bir göstergesi. Ay Kova burcunda yaşayacağımız seçimler halkın duygusal olmaktan çok, aklını kullanarak hareket etme isteğini arttırabilir. Ancak, üç gün önce Ýkizler burcunda bulunan Mars’la olumsuz görünümde oluşan dolunay ve gizli kapaklı ya da arkadan çevrilen işler evi olan 12. evimizde bulunan Mars nedeniyle, ülke olarak farkında olmadığımız, gizli planları olan kişi, grup veya ülkelerin planlarını rahatlıkla uygulamalarına zemin hazırlayabilecek günlerde seçime gidiyoruz. Bunu varsayarak oylarımızı verirken daha detaycı olmamız ve doğru soruları sorarak hareket etmemiz gerekiyor. Evinizi üstüne geçirmeyi, eşinizi elinizden almayı planlayan hiçbir hizmetli adayı, iş görüşmesi için geldiği evinize, asi, talepkar, çapkın veya kaba tavırlarla girmez. En sevimli, en güvenilir ve en tutarlı halini takınır ve siz, bu kişi elinizden eşinizi alıp, tapuyu üzerine yapana kadar bu kişinin asıl amaçlarını anlamaya bilirsiniz. Gökyüzünün konumu, oy verilirken parti başkanlarının ve partilerin daha önce ne yaptıkları ve kim oldukları başlıklarına daha fazla bakmayı gerektiriyor. Zira, yanıltılmaya en açık dönemde seçime gidiyoruz. Demirel’in bir cümlesi vardı ‘’ N’eettik? N’eedicez? ‘’ soru bu: ’’ Kim kimdir?’’. ‘’Kime benziyor veya kim gibi davranmaya çalışıyor?’’ Değil. Bunların üzerine bir de, yıllardır söylediğimiz iletişim, elektronik ve elektrik araçlar, sistemler veya bilişim başlıklarında söz sahibi olan Merkür gezegeninin geri harekette olması eklendiği için, bilgisayar verileri, elektrik sistemler ya da ulaştırma konularında sorunlara, yanlışlıklara ve aksiliklere maruz kalınma öngörüsü yanlış olmaz. Tekrar tekrar sayılan sandıklar, oy pusulalarını yanlış kullanan kişiler, birbirine yakın sonuçlar, tekrarlar v.b türünde olaylar seçim süresince ve sonrasında sıklıkla karşımıza çıkabilir. Dolayısıyla, dalgınlıklara veya karışıklıklara bağlı tedbirlerimizi almamız gerekiyor. Seçmen olarak siz de, iki kere yorulmak istemiyorsanız, nüfus kağıdınızı yanınıza aldığınızdan emin olmadan ve seçimde kullanacağınız yerdeki isminizi bir gün önceden listelerden kontrol etmeden yola çıkmamanızda fayda var. 2015 Seçimlerinin tüm ülkemizin ve halkımızın hayrına sonuçlar getirmesi dileğiyle, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın daha hareketli ve çalışkansınız. Tamamlanması gereken işlere odaklanabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her gün karar değiştiriyorsunuz. Bu sizi yorabilir. Kazanacağınız veya kaybedeceğiniz ne var bunları düşünün. Gerekirse risk alın ve seçiminizi yapın.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde ve özel yaşamınızda aşk ve sevgi duygusuyla ilgili kaygı üretmeden, geçmişin izlerine ve anılara takılmadan varolan şartların size sunduklarına odaklanarak, evrene ve kaderinize güvenmeye devam etmeniz enerjinizi yükseltecektir. Bugün insanlardan bir şeyleri beklemek yerine, sevginizi ve ilginizi sizin göstermeniz önemlidir. Görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, arkadaşlarınız ve yakınlarınızdan destek görebileceğiniz bir gündesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Venüs sizin kadersel alanınıza giriyor. İlişkilerinizde zorlanmalar, fedakârlıklar görülebilir. Bu dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir veya gizli saklı işlerin peşinde koşabilirsiniz.