Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

07.04.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Bugünü sıradan bir gün gibi görmemelisiniz. Sıradan bir gün gibi görünüyorsa da bazı sürpriz tersliklerle büyük bir koşuşturma içine gireceksiniz. Bu koşuşturma size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek. Bir arkadaş ilişkinizde çöpçatanlık yapıyorsunuz. Bu sizi çocuk gibi mutlu ediyor. Hobileriniz var. Ama pek zaman ayıramamaktan şikayetçisiniz.

Aşk:

Son zamanlarda sıklaşan tartışmaların lüzumsuz olduğunu düşünüyorsunuz. Onu anlamak için belki biraz daha çaba harcamanız, biraz daha birlikte olmanız gerekiyor.

İş:

Telefonla bir görüşme randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla coşkuyla karşılamayacaksınız. Çünkü iş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Ama yine de değerlendireceksiniz.

Para:

Ciddi bir para sıkıntısı çekmiyorsunuz. Ödemeleriniz biraz sizi bunaltıyor. Akraba bağları içinde bir para meseleniz var. İlgili görünmüyorsunuz, ama içinde olmanızda fayda var.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Uzun bir zamandır bir aile büyüğünü ihmal ediyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Ama ilginizi arttırırsanız onu ne kadar çok sevindirdiğinizi göreceksiniz.


Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli gelişmeler rahatsız edici gibi görünse bile, bunları sizi belli konularda ya da artık yük haline gelmiş veya eski verimliliğini göstermeyen alanlarda özgür kalmak şeklinde değerlendirmenizde fayda var. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz var. Sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Özgürlük içeren fikirlerinizi hemen gündeminize koymak isteyebilirsiniz. Günün enerjisi içinde kendinizi akışa bırakacağınız zamanlar var. Zekanızı kullanmanız gereken işlere girişebilirsiniz. Kulağınıza gelecek yeni haberler sizi keyiflendirecektir.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal yönleriniz ortaya çıktığı zaman, arkadaşlarınızı şaşırtıyorsunuz. Hayatınızda bazı değişikliklerin arifesindesiniz. Planlarınızı yaparken, partnerinizin fikirlerini de almalısınız fakat sizin düşünceniz çok daha baskın ve belirgin. Emin olmadığınız veya sezgisel olarak kuşku duyduğunuz her türlü konudan uzak kalmayı başarıyorsunuz.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Hesapta olmayan finansal girişimler gündeme gelebilir. Hesap kitap işleri ve denkleştirmeler konusunda üretkensiniz. Bunun için birilerini ikna edip kaynak üretmeniz gerekiyorsa yumuşak bir iletişim tarzı faydalı olacak.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.