Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

07.07.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Kendinizi yenilemek, yeni idealler ve başka istekler içinde olabilirsiniz. Bu arada iddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Eviniz ve yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir ve bu arada fikirleriniz tamamen değişebilir. Şimdilik fikirlerinizi ve projelerinizi anlatmasanız iyi olacak. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Aslında sabırlı ve disiplinli tavrınız ile önemli kişileri etkileyebilirsiniz. Anlayışlı ve iyimser kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yakınlarınızın sorunları ile ilgilenmek yerine yabancılar ile birlikte olmak sizin için rahatlatıcı olabilir.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün pek çok insan güzel gelişmeler yaşayabilir ve sevinçlerini sizinle paylaşmak isteyebilirler. Çevreniz böylesi olumlu gelişme haberleri ile doluyken, sizin de mutlu bir gün geçirmeniz doğal olacaktır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli iletişim cihazları üzerinden uzun görüşmeler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kısa bir seyahat gerçekleştirerek yüz yüze görüşmeye gidebilir veya planlarda olmayan bir toplantıya da katılabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İşinizle ilgili yeni gelişmeleri takip ederek, daha olumlu sonuçlara gideceksiniz. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak nitelikteki kişilerle paylaşmaktan yanasın. Çok çalışmanın size kazandıracağı ödülleri farkındasınız.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yapılması gereken düzenlemelere ya da planlara uygun anlaşmalar yapmaya gayret etmeniz gerekiyor. Akşam yemeğine 6 kişi davetliyken, evde 4 sandalye olması kimsenin hoşuna gitmez, öyle değil mi?

Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerde karşıtlıklar yaşanabilir. Yaşanan iletişim problemlerinden kaynaklı düşmanlıklar olabilir. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlar karşısında dikkatli olmanızda fayda var. Eşinizle ilgili mevzular gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde sizi yoran konular hakkında sıkıntı yapabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizle ilgili her işinizde macera arayışında olmanız işlerinizin aksi gitmesine neden oluyor. Çocuk gibi davranmaktan vazgeçip ciddi olmanız gerekiyor.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca önemli görüşmeler yapabilir, anlaşma, sözleşme ve iş görüşmelerinde başarı elde edebilirsiniz. Yolculuklar, eğitimler ve sosyal ortamlarda keyifli bir gün geçireceğiniz bu zaman diliminde, ilişkilerinizde kararlarınızı ve duygularınızı daha rahat paylaşabileceksiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel yaşantınızda duygusallığınız ve romantikliğiniz fazla olabilir. Ortaklaşa hareket etmeniz gereken konularda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek, onları dinleyin.