Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

08.03.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Ölüm, ölüm ötesi ve gizemli konular dikkatinizi çekiyor ve duygularınızın derinleşmesine neden oluyor. Ancak metanetli ve kararlı davranacaksınız. Bugün dışarı çıkabilir ve keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. Farklı kalabalıklar ve birbirinden farklı kişilerin bir araya geldiği büyük organizasyonlar ilginizi çekecek. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz ve değer verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Veya sorumluluklarınız ile ilgilenebilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Kısa sürede kendinize yakın bulmaya başlayacağınız insanlarla tanışmanız da moralinizi iyice yukarıya çekebilir. Bu insanlar ise gelecekte yaşamınızdaki en sevdiğiniz dostlarınız haline gelebilirler.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş dünyasında görüştüğünüz bir kişinin fikirlerinden ve tarzından etkilenmiş olabilirsiniz. Bu kişinin düşüncelerini kendi iş yaşamınıza da uyarlayarak farklı bir yaklaşım geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Yine de uyarlamanın detaylarına dikkat edin.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Karşınızdakilere tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Eşinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda çözülmeler olabilir. İşlerinizde üstlerinizi karşınıza almamaya özen göstermelisiniz. Olayları daha iyi kavramanız gereken bir gündesiniz. Kişilik çatışmalarına girmeyin.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Söylemlerinizle etrafınızdakileri etkilediğiniz bariz ancak keyfinizi kaçırtmamak adına muhalefet kimselere fazla yakın durmayın. Tartışmaya açıksınız.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi mesafeli, istediğini başaran ve elde eden bir enerji ile insanlara ifade ederken, aşk hayatınızda daha toleranslı ve sakin davranmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Bu süreçte finansal konularda geçici bir zorlanma yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel ilişkileriniz ve ortaklaşa iş alanlarınızda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Coşkulu hareketler ve davranışlar öne çıkabilir. Gece saatlerinde duygusal tatminsizlikleriniz yüksek.