Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

08.06.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Neşeli ve sempatik tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile kaygılarınızdan uzaklaşabilirsiniz ve güzel hayaller kurabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konular sizi keyiflendirecek. Bu arada duygularınız derinleşebilir ve ideallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün, yaşamın maddi yönüne ve maddi zevklerine yönelebilirsiniz. Bu, olasılıkla pahalı ve lüks alışverişler yoluyla gerçekleşecektir. Kendinize hakim olmanız, masraflarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Ailevi konular gündeme gelebilirler ve aile büyükleri ile görüşüp üzerinizdeki bazı sorumlulukların başkasına devredilmesini isteyebilirsiniz. Bu haklı talebiniz kabul görecektir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerinden, sağlıklı bir şekilde etkilenebilirsiniz.Bugün, motivasyonunuzu destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. Araştıracağınız konuların, size sağlayacağı kazançları konusunda dikkatli düşünmelisiniz. Duygularınızda farklı nüanslar arıyor. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı karşı taraf zor durumda bırakıyorsunuz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli başlı konularda daha hızlı ilerlemenin veya belli işleri üstlenebilmenin ya da altından kalkabilmenin yollarını arıyabilirsiniz.

Ancak bu durum, yeni yöntemler denemenize ve alışıldık kalıpların dışında düşünmenize bağlı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla uyum içinde olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde yapacağınız anlaşmalara dikkat etmeniz de fayda var. Sizi uğraştırabilecek durumlara karşı temkinli olmalısınız. Otorite figürlerinden destek alabileceğiniz zamanlar olabilir. İyimser tavrınızı koruyun.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insana duygularınızı ifade ederken siz de beklentiler içine giriyorsunuz haklı olarak. İstediğiniz sözleri duyamamak sizi biraz üzebilir.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğlen saatlerine dek aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde gerginliklere açık bir zamandan geçerken, öfke yerine sevgi ve sakinlikle hareket etmeyi tercih etmelisiniz. Öğleden sonradan geceyarısına dek olan zaman diliminde enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, bulunduğunuz her ortamda ışığınızı en iyi şekilde yayabilecek, kadın erkek ilişkilerinde ilerleme ve sağlıklı iletişim fırsatı bulabileceksiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda sorumluluklarınızla hareket etmek önem kazanabilir. Önemli girişimlerinizin sonuçlarını tatminkâr bir şekilde alabilirsiniz. Derin düşünmek size çok şey kazandırabilir.