Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

08.08.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Sabırlı ve anlayışlı tavırlarınız ile hem büyüklerinizin, hem de önemli kişilerin takdirini ve desteğini alacaksınız. Kendinize olan güveninizin arttığı bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Sevdiklerinize ilgi gösterebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizin yardımını isteyebilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız kişiler, olaylar ve gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve hayal gücünüz uyanacak. Bazı kaygılarınız olsa bile yapıcı ve kararlı davranmayı sürdüreceksiniz. Yaşam enerjiniz yükseldiği için hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugününüzü yakın arkadaşlarınızla birlikte geçirmek için istek duyabilirsiniz. Sohbetlere katılma, renkli ortamlarda bulunma, çeşitli faaliyetlerde yer alma isteğinizi bastırmaya çalışmayın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş dünyasının sizi yapmaya ittiğini düşündüğünüz şeyler hakkında düşünebilirsiniz. İlerleyeceğiniz yön, ileriki günlerin getireceği şartlar ile değişebilir. Bundan memnun olabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerini gizlemeyi çok seviyorsunuz. Bugün, saklı alanlarda ve geri planlarda çalışmaktan hoşlanıyorsunuz. Aşk ve maddi konularda sizi sıkan konuların karşınıza çıkması sizi özel olarak etkiliyor. Yapmanız gereken işlerini ertelememeli ve duygularınızı daha belirgin olmasını sağlamalısınız. Dolaşım sisteminizi rahatlatacak giysileri tercih etmelisiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu define değerinde fikirlerinizi ortaya koymak için oldukça uygun.

Şöhretin kapılarını aralayabilir, şansı yakalayabilir veya etki alanınızı genişletebilirsiniz. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın sorumluluklar içindesiniz. Bugün aynı zamanda zeki planlar, düşünceler ortaya koyabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Enerjiniz ve şansınız yardımıyla bir zorluğun üstesinden geleceksiniz. Kötü anlarınızda yanınızda bulunan insanları da asla unutmayın.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi mesafeli, istediğini başaran ve elde eden bir enerji ile insanlara ifade ederken, aşk hayatınızda daha toleranslı ve sakin davranmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Bu süreçte finansal konularda geçici bir zorlanma yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün göz önünde olacağınız yerlerde birden fazla konuya el atacak, işlerinizi pratiklikle halledeceksiniz. Karşınıza çıkacak bir sürü fırsat var. Hangisinin sizin için doğru olduğunu bilemeyebilirsiniz.