Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

09.07.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Neşeli ve sempatik tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile kaygılarınızdan uzaklaşabilirsiniz ve güzel hayaller kurabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konular sizi keyiflendirecek. Bu arada duygularınız derinleşebilir ve ideallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın arkadaş ve akrabalarınıza karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Bunları yerine getirmek için çok çalışıp yorulsanız da, ilgili kişiler, çabalarınızın karşılığında size hoş sürprizler yapacaklardır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yeni düşünce ve fikirlere sahip olabilirsiniz ancak bunları tam gelişmeden çevreyle paylaşmak konusunda da isteksizlik duyabilirsiniz. Fikirlerine güvendiğiniz insanlar, bunları geliştirmenizde yardımcı olabilirler.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş ilişkilerinizde yaratıcı yönlerinizi çevrenizle paylaşmak istediğinizde, yalnız kaldığınızı görebilirsiniz. Bugün Ay, işinizle ilgili değer yargılarınızda tutucu davrandığınız zaman, başarılarınız daha da gecikebileceğinizi gösteriyor. Yengeç'te ilerleyen Güneş fikirlerinizde sağlamlık verirken, inatçı yönlerinizi daha da ortaya çıkaracaksınız. Köklü düşüncelerinizi esnetmelisiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýnsanları memnun etmek adına bazı konularda gerçek duygu veya düşüncelerinizi saklıyor ya da saklayacak olabilirsiniz.

Ancak, herkesten önce kendinize dürüst olmalı ve gerçek duygularınızla yüzleşmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Değişik veya sürpriz olaylara ya da yeniliklere açık bir güne başlıyoruz. Bazı işleri ilerletmek, tamamlamak ya da girişimlerde bulunmak isteğimiz artabilir ya da hayallerimizin üzerine gitmek isteyebiliriz. Başarılı olma isteği artıyor. Öğle sonrası saatlerde, sosyal ilişkiler ön plana çıkıyor. Spritüel konulara eğilebileceğimiz, şifa enerjisinin yüksek olacağı veya yardımlaşma duygularının artacağı ya da yardım etme isteği oluşturacak olaylara açık bir gün olabilir. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumlu olduğunuz konularla ilgili çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. En iyisini yapmak için mücadele edebilirsiniz. Gün içinde akıcı koşullar söz konusu. Sabah saatlerinde yeni şeyler yapmak için hevesli olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ise keyif aldığınız konulara yönelmek sizi daha iyi hissettirecektir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Önemli biriyle tanışmanız duygularınızı değiştirebilir. Çalışmalarınıza gereken önemi vermelisiniz. Bir haber gerçekleri öğrenmenizi sağlayacak.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ailenizle ve evinizle ilgili konulara odaklanabilir, ruhsal gelişiminize yardımcı olacak aile terapisi veya danışmanlıklar alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde beklentilerinizi yükseltmeden yasadığınız ana konsantre olmanız gereken bir zamandasınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanın hayatındaki belirsizlikler ve karmaşalar, iyi bir iletişimle, alınacak kararlarla çözüme ulaşabilir. Çevrenizdeki herkesin, size yardım ettiğini görecek, şansınızı artıracaksınız.