Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

10.05.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Karşılaştığınız olaylar sizi derinden etkileyecek ve yepyeni arzular içinde olacaksınız. Yeni stratejiler yapabilir, yoga, meditasyon ve bilinmeyen konuları araştırabilirsiniz. Bugün öğlene doğru etkileyici ve güçlü kişilerle karşılaşabilir, farklı çevrelerle iş birliği yapabilirsiniz. Şanssızlık gibi görünen durumların şansa dönüştüğünü anlayabilirsiniz ve kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. İsteklerinizi rahat ve güçlü bir biçimde ortaya koyacaksınız.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Miras, nafaka, tazminat gibi hukuki süreçleri de kapsayan konularla ilgili bazı girişimlerde bulunmayı tasarlayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bir hukuki danışmanla görüşmeleriniz olabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yakın çevrenizle, özellikle de iş arkadaşlarınızla ilgili bir maddi konu gündeme gelebilir. Bu konuyla ilgilenmeniz ve çözüm bulmaya çalışmanız mümkündür. İş çevreniz de sizin bir sorununuzu çözebilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde geleceğiniz ile ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Beklentilerinizle ilgili düşüneceğiniz zamanlar var. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi daha iyi yerlere getirebilir. Sosyal konularla ilgilenmek, rahatlamanıza neden olabilir. Yabancılarla ilgili kısmetler olabilir. Sevdiklerinizle programlar yapabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Rekabetçi kişiliğinizi işinize yansıtacaksınız. Sorumluluklarınızı tamamladığınızda ödülünüz büyük olacak. Arzu ettiğinizde başaramayacağınız hiçbir konu yok.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkileriniz, eğitim ve iletişim alanlarında muazzam olumlu etkiler alırken, seyahat edebilir, eşiniz ve sevdiklerinizle etkili iletişim kurabilirsiniz. Yakın çevre, trafik, kardeşler ve alım satım işlerini ilgilendiren görüşmelerde problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Daha önceden konuşulmuş ama tamamlanmamış bir iş yeniden gündeme gelebilir. Daha önce Merkür’ün geri gitmesinden kaynaklı olarak yaşadığınız iletişim sıkıntılarını çözebilirsiniz.