Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

11.04.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Çevrenizdeki kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve inceleyici bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak hayal gücünün oyunlarına kendinizi kaptırmayın ve sağlığınıza özen gösterin. Aslında sağlık konuları ilginizi çekiyor. Fakat hastalıklar konusunda pek özenli davrandığınız söylenemez. Bahar yorgunluğu, bahar nezlesi ve benzeri rahatsızlıklara karşı tedbirli olun. Karmaşık düşünceler ve karar vermeye zorlayan durumlar karşısında kafanızın karışması yüzünden sağlık sorunları çıkabilir. Fakat dostlarınızın desteği ve sevdiğinizin sıcak ilgisi moralinizi yükseltecek.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün, duygularınızın geri plana çekilmesi mümkündür. Tüm gerçekçiliğiniz ve tarafsızlığınızla maddi konuların üzerine eğilebilirsiniz. Masraflarınızı tekrar gözden geçirmeniz olası.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Hareketli, özellikle de iletişimin yoğun olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Eleştirici değil, yardımcı olabilirsiniz. Ilımlı yönünüz ön plana çıkabilir ve iş ilişkilerinizi oldukça derinleştirmenize yardım edebilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bugün yeni haberler ve gelişmeler sizi oldukça meşgul kılabilir. Gereksiz endişelere kapılmamalısınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı endişeleriniz olmasına rağmen, bazı hayallerinizi veya amaçlarınızı gerçekleştirmek için uygun koşullar oluşmaya başlıyor. Şansınızı deneyin.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkileriniz, eğitim ve iletişim alanlarında muazzam olumlu etkiler alırken, seyahat edebilir, eşiniz ve sevdiklerinizle etkili iletişim kurabilirsiniz. Yakın çevre, trafik, kardeşler ve alım satım işlerini ilgilendiren görüşmelerde problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Göz önünde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla birlikte sizi etkileyecek planların peşinden gidebilirsiniz. Biraz tembelliğe ihtiyacınız var. Harcamalarınız konusunda temkinli olmalısınız9 NİSAN 2016 BAŞAK BURCU YORUMUPartnerinizin parasal durumunda sürpriz gelişmeler yaşanabilir ve bunların hayatınıza güzel bir şekilde yansıdığını görebilirsiniz. Bu etkiyi ortaklaşa parasal konular için değerlendirmelisiniz.