Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

12.07.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Eviniz veya iş yerinizde bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve daha önce yapmış olduğunuz planlarınızı uygulamak için sabırlı ve kararlı çalışmalar yapabilirsiniz. Bu arada saygı duyduğunuz kişilerin yardımını isteyebilirsiniz. Büyükleriniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Bazı karışıklıklar olsa bile bunların üzerinde fazla durmayacaksınız. Sistemli ve disiplinli bir tavır içinde çalışmalarınızı sürdürmeyi başaracaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çevrenizi inceleyip gelişmeleri farklı bir pencereden incelemenin faydalı olacağını düşünebilirsiniz. Bu düşüncenizde haklı olacaksınız. Değişik bir perspektif, daha önce görmediğiniz detayları da açığa çıkartacaktır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş yaşantınız veya buna bağlı sosyal hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İletişim yoğun olacaktır. İş arkadaşları, ortaklar, müşterilerle gayri resmi görüşmeler gündemde olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevre ilişkilerini en iyi kullanan biri olarak, sizi anlamak her zaman mümkün olmuyor. Derin duyguların kişisi olarak bazen olayları fazla kafaya takıyor, her kelimenin altında farklı bir anlam arıyorsunuz. Dengelerinizin bozulmasını istemiyorsanız, bireysel ilişkilerinizde fazla alıngan olmayın.. Sinir sisteminize zarar veriyorsunuz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýlerlemeyi durdurmamanız problemlerden ve eleştirilerden uzak durmanızı sağlayabilir. Elinize yeni bilgiler geçtiyse fikirlerinizi değiştirmekten korkmanız için de bir neden yok demektir.

Adil tavırlarınız takdir edilecek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güne ikili ilişkiler açısından olumlu başlıyoruz. Önemli görüşmeler yapmamız gerekiyorsa, erken saatlere almakta fayda var. Öğle saatleri civarında Jüpiterin olumsuz görünümü ise, abartılı tavırları, kibir, ukalalık, konuşmalarda aşırılıklara kaçma ya da aşırı harcama v.b türünde durumları akla getiriyor. Altından kalkamayacağımız işlere talip olmamamızda fayda var ya da istek ve hayallerimizin uygulanabilir olmasına dikkat edelim. Akşam saatlerinde ise, dilin kemiği yok, dolayısıyla, ilişkilere zarar vermemek için kelimeleri dikkatli seçmekte veya aşırı yeme içme türünde faaliyetlere karşı tedbir almakta fayda var. Zira, abartabileceğimiz saatlerde olacağız. Gece saatlerinde ortaya çıkabilecek, engellenmişlik hissi ya da önemli pozisyondaki kişilerin üzerimizde yaratabileceği baskı ve sınırlamalar keyifli geçen günün nazar boncuğu olabilir. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Pazar günü olmasına karşın oldukça meşgul ve hareketli olabilirsiniz. Ancak çift durumlara ve bazı doğru olmayan haberlere dikkat edin.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Çöl... Hangi alanda olursa olsun bugün planlı olmak zorundasınız. Çünkü rakipleriniz gün geçtikçe artıyor ve mali kayıplarınız ortaya çıkabilir.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi mesafeli, istediğini başaran ve elde eden bir enerji ile insanlara ifade ederken, aşk hayatınızda daha toleranslı ve sakin davranmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Bu süreçte finansal konularda geçici bir zorlanma yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sizi destekleyenlerden alacağınız güçle birçok işi başarabilecek durumdasınız. Önemli konuşmalar ve davetler gündeminizde olacak. Aile hayatınızda kendinizi yetersiz hissetmeniz mümkün.11 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUKeyfinizi ön plana çıkaracak ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak ve farklı ortamlarda yer almak sizi çok mutlu edebilir. Seyahat planlarınızı şimdiden yapmak ya da bir seyahat için harekete geçmek ön plana çıkabilir.10 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUHayata karşı umutla ve istekle bakacaksınız. İstediğiniz şeylerin teker teker karşınıza geldiğini göreceksiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla gireceğiniz iyi iletişim gelecek planlarınızı hızlandırabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin ve kontrollerinizi yaptırın.9 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUSevdiğiniz insanın hayatındaki belirsizlikler ve karmaşalar, iyi bir iletişimle, alınacak kararlarla çözüme ulaşabilir. Çevrenizdeki herkesin, size yardım ettiğini görecek, şansınızı artıracaksınız.