Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

12.08.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Kaygılarınız olabilir ve şüpheci bir tavır içinde olabilirsiniz. Ancak arkadaşlarınız ve sevdiklerinizin sıcak davranışları moralinizi yükseltecek ve böylece kaygılarınızdan uzaklaşacaksınız. Üstelik önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Bu arada isteklerinizin ve ideallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Yediklerinize ve içtiklerinize özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Aslında sağlık konularına her zaman olduğundan daha fazla duyarlısınız ve size ihtiyacı olan yakınlarınız olabilir.

Başak burcunun bugün genel durumu

Kendinize özen göstereceğiniz bir gündesiniz. Sağlıkla ilgili uygulamalara yönelebilirsiniz. Kişisel bakım hizmeti almak, en basitinden kuaföre gidip görünümünüzde farklılıklar yaratmak gündeme gelebilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Eleştirel ve sert bakış açısını bir kenara bırakabilirsiniz. İş çevrenizdeki insanlar, bugün sizde daha rahat bir kişi görebilirler. Bu hali sürdürmenin faydalarını bugün alacağınız sonuçlarla rahatça görmeniz mümkündür.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Tam 12 yılın ardından şans, bereket ve bolluk gezegeni Jüpiter burcunuza geçiyor. Bir yıl boyunca koruma altındasınız! Belki hayatınızı değiştirebilecek olanaklara kavuşacaksınız, belki hayatın sizi sıktığı noktalarda neşeye.

Aşk, iş, para, aileyle ilgili olumlu gelişmeler v.b herhangi bir konuda işler oldukça şanslı şekilde ilerleyebilir. Okula dönmek isteyenler okula dönebilirler veya daha fazla seyahat edebileceğiniz bir yıl olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün burç değiştirerek Başak burcuna geçen ve önümüzdeki bir yıl boyunca bu burçta kalacak olan bereket, bolluk ve şans gezegeni Jüpiter başta Başak burçları olmak üzere tüm burçları farklı alanlarda koruma altına alacak veya şanslar dağıtacak. Başak burçları son 12 yılın en şanslı dönemine adım atıyorlar. Bu konunun detaylarını Pazar yazımda geniş şekilde ele almıştım. Bugün genel hatlarıyla burç yorumlarında tekrar okuyabilirsiniz. Bugün itibariyle ise, öğle saatleri biraz gergin görünüyor, uzaşmacı olmaya çalışmakta veya belli belirsiz bir stres hissedilirse geçici olduğunu bilmekte fayda var. Aile ve ülke başlıklı konular mücadele alanlarımız olabilir. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kadın arkadaşlarınızla ilgilenebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Hareketli bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konulardaki aksamalar canınızı sıkmasın. Sabırlı olmanız gereken zamanlardasınız. Gün içinde kulağınıza dedikodular gelebilir. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Edebiyat... Gün ışığına çıkaracağınız öyle sırlar var ki... Ancak ağzınızdan çıkan her sözü iyi analiz ederek konuşmalısınız.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden finansal konular, ilişkilerdeki kendinize özgü tavırlarınız ve aktarmak istedikleriniz konularında belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. Bugün herhangi bir yeni karar vermeden, zamanın akışına güvenmeniz faydalı olacaktır.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bir yıl boyunca şansı üzerinizde hissedecek, el attığınız her tür girişimden faydalar sağlayacaksınız. Rüzgâr sizin tarafınızdan esmeye başlayacak. Rüzgârı arkanıza alın, güzellikler sizden yana.