Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

13.04.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Çevrenizdeki kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve inceleyici bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak hayal gücünün oyunlarına kendinizi kaptırmayın ve sağlığınıza özen gösterin. Aslında sağlık konuları ilginizi çekiyor. Fakat hastalıklar konusunda pek özenli davrandığınız söylenemez. Bahar yorgunluğu, bahar nezlesi ve benzeri rahatsızlıklara karşı tedbirli olun. Karmaşık düşünceler ve karar vermeye zorlayan durumlar karşısında kafanızın karışması yüzünden sağlık sorunları çıkabilir. Fakat dostlarınızın desteği ve sevdiğinizin sıcak ilgisi moralinizi yükseltecek.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki insanlar bugün sizi öve öve göklere çıkarabilirler. Bu durum, özgüveninizi ve şevkinizi artıracaktır. Sosyal ortamlar içerisinde kendinizi daha net ifade edebilir ve ön plana çıkartabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş dünyası yoluyla bağlantı kurduğunuz bir insanın özel bir talebiyle karşılaşabilirsiniz. Bilmelisiniz ki, bu talebi karşılamayı kabul etmeniz halinde, gelecekteki önemli bir fırsatın doğuşunu hızlandırmış olacaksınız.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konulara kafa yorabilirsiniz. Ev hayatınızda stresler meydana gelebilir. İlişkilerinizde ani tepkiler vermemeye özen gösterin. Aşkta çatışmalar olabilir. Parasal konular gündeminize gelebilir. Gereksiz harcamalardan uzak durun. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz. İletişim içinde olduğunuz durumları netleştirmekte zorlanabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güvenliğiniz için paraya ihtiyaç duyuyorsunuz. Tutumlusunuz ve yatırımlarınızı da ertelemeye çalışıyorsunuz. Kısmetiniz bol görünüyor.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızda iletişim sorunları ile karşılaşabilir, anneniz ve kadınlarla iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz yükselecek ve kendinizi her alanda daha iyi ifade edebilme şansı bulacaksınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev ve aile hayatınızda parasal konularda bereketin oluştuğu ve ailenizdeki insanlarla rahatlıkla anlaşabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Kafanızdaki planları partnerinizle paylaşacaksınız.