Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

13.06.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz fakat iyimserliğinizi koruyacak ve sabırlı davranacaksınız. Duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz ve sevdiğiniz şeyleri yapmak için harekete geçebilirsiniz. Sabah saatlerinde duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmasa bile hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Bugün önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik moralinizi yükselten gelişmeler meydana geliyor ve böylece kendinize olan güveniniz yükseliyor.

Başak burcunun bugün genel durumu

Gününüz son derece yoğun bir tempoda geçebilir. Uzun zamandır görmediğiniz kişileri ziyaret etmek için kısa seyahatler yapmanız ve birkaç saatliğine kısa gezilere çıkmanız mümkündür.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş yaşantınız veya buna bağlı sosyal hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İletişim yoğun olacaktır. İş arkadaşları, ortaklar, müşterilerle gayri resmi görüşmeler gündemde olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacak, finans konularında yeni fikirler ve beklediğiniz haberlere kavuşacaksınız. Odaklaşacağınız konularda başarılı bir çalışma içine girecek, pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Dikkat çekici bir gününüzdesiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizin için en önemli olan plan ve projelere öncelik vermeniz gerekiyor. Ardından daha az önemli konulara zaman ayırabilirsiniz.

Önce, sizi destekleyen ve size yardımcı olabilecek işler halledilmeli. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz olanaklar var. Uzaklarla, yolculuklarla ilgili konular da gündeme gelebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Manevi anlamda mutlusunuz ama maddi konular belinizi bükebilir. Buda sizi sabırsız ve agresif yapacaktır. İşinizle ilgili bir değişiklik yapmak istiyorsanız yavaş yavaş arayış içerisine girin.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 07.11’de Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında, ev ve yerleşime ait konularda gelişmeler yaşayabilir, taşınma fikrine girebilir, iş hayatınızı ilgilendiren konularda seyahatler edebilir, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Kendinizi keyifli hissedeceğiniz bu zaman diliminde yaşamınızda yenilik yapmak isteyecek, ruhsal olarak sizi mutlu edecek ortamlarda ve insanlarla olmak isteyeceksiniz. Toplu paralar alabileceğiniz, kredi, miras, nafaka, burs gibi ortak gelirlerden yararlanabileceğiniz dolunay haftasında eskiye ait ilişkileriniz canlanabileceği gibi, eski arkadaşlarınızla görüşebilir, devam eden projelerinizde desteklenebilirsiniz. Dolunay anı, ilişkilerinizde güven duygusunun test edileceği, finansal kaynaklarınız konusunda risk almamanız gereken ve olası kayıplar yaşayabileceğiniz özellikle ilişkiler açısından gerilimin yükselebileceği bir zamana işaret ederken, siz mutlu olma fikrinde olacak ve hayatınızdaki değişimleri sevgiyle ve teslimiyet enerjisiyle karşılıyor olacaksınız. Dolunay anında etkin olan bir başka görünüm Satürn Jüpiter Şiron üçgeni, olası tüm sorunlara rağmen, ilahi olanın sizi koruduğunu, ilişkilerinizde ve hayatınızın olası sorunlu her alanında evrensel olarak desteklendiğinizi işaret etmekte.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinizde size hata yaptıran konular geride kalıyor. Kendinizi daha rahat ifade edecek, planlarınızı devreye sokacaksınız. Evliliğinizi, ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir sürece gireceksiniz.