Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

14.07.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Kritik ettiğiniz ve kararsız olduğunuz konular ile ilgili daha makul ve sakin davranmak için gayret göstereceksiniz. Dostlarınızın davranışlarından etkilenebilirsiniz ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Ancak mantığınız ile davranabilir ve böylece duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Kendinizi sabırsız ve tahammülsüz hissedebilirsiniz ancak olaylara daha iyimser ve yapıcı bir yönden bakmayı başaracaksınız. Çeşitli davetler alabilir ve toplantılara katılabilirsiniz. Projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilir ve yakınlarınızın desteğini alabilir.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın arkadaş ve akraba çevrenize dahil olan insanlarla kurduğunuz ikili ilişkiler konusunda daha hassas olabilirsiniz. Yumuşak ve olumlu iletişimler gününüzü keyifli ve dinlendirici kılacaktır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş ilişkilerinizle alakalı olarak ilgilenmeniz gereken konulara bugün vakit ayırabilirsiniz. Beklenmedik bilgiler alabilir ve bunları kullanarak yeni kapılar açabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşkla işi karıştırmayan bir yapınız olduğunu söyleseniz de, bugün işinizde sizi etkileyen duygularınızın etkisinde olabilirsiniz. .. Karşı cinsle bitmeyen sorunlar yaşıyorsunuz. Fakat bu durumları kendiniz körüklüyor gibisiniz. Ama, sanki siz halinizden gizli, gizli memnunsunuz.. Bugün fazla ağır eşya kaldırmamalısınız.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin ne söylediğinizi, daha önce neler yaptığınızı ve hangi noktalarda bulunduğunuzu net olarak anlamasını istiyorsunuz.

Bu esnada, olduğunuzdan daha egosu yüksek bir görüntü vermemeye dikkat etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasındaki açı hayalperest olmaya yatkın olduğumuz şu günlerde, ilişkilerin gerçekçi doğası veya ikili ilişkilerde yaşanabilecek olası gerilimler veya soğukluklar nedeniyle ayaklarımızın yere basmasını sağlayabilir. Birkaç gün için, ilişkilerde isteklerimizin cevap bulması ya da ihtiyaçlarımızın karşılanması zor olabilir ya da baskı altında, sevgisiz veya engellenmiş hissedebiliriz. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Zihinsel yönden daha hareketli olabilirsiniz. Şirket içinde yeni haberler duyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışmalar olabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı işlerinizden feragat etmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde kardeşlerinizle organizasyon yapmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi açıdan çok iyi bir dönem geçiriyorsunuz. Fakat diğer konularda şansınız çok iyi sayılmaz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, finansal durumunuzda artış görebilir, karlı işler yapabilir, kariyerinizle ilgili olumlu görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal konular, gruplar ve takım çalışmalarında yer alabileceğiniz bugün, özel yaşamınızda keyifli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarınıza, aşk hayatınıza ve yakın çevre ilişkilerinize dikkat edin. Her şeyi fazla sorgulayabilir, çevrenizin yaşadıklarını boş bulabilirsiniz. İlişkilerinizde donuk ve soğuk olabilirsiniz.