Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

15.04.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Eski dostlarınız ile ilgili duygularınız değişmiş olabilir. Ancak duygularınızı ortaya koymak için acele etmeyin ve şimdilik gelişmeleri izleyin. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor ve tutulmaların meydana geldiği dönemlerde tedbirli davranmak gerekiyor. Aslında bu tutulma sizi doğrudan etkilemiyor ve dahası sabırlı davranmayı başaracaksınız.  Geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz ve ciddiye aldığınız konuların değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak pratik ve gerçekçi bir tavır içinde olayları değerlendirmeniz mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde hayal gücünüzü uyandıran gelişmeler olabilir.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çevreyi daha farklı bir bakış açısından izleyip değişik noktalara eleştiri getirebileceğiniz bir gündesiniz. Normalde giderdiğiniz aksaklıkların yanında, yeni fark edeceğiniz detayları da düzelteceksiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yeni düşünce ve fikirlere sahip olabilirsiniz ancak bunları tam gelişmeden çevreyle paylaşmak konusunda da isteksizlik duyabilirsiniz. Fikirlerine güvendiğiniz insanlar, bunları geliştirmenizde yardımcı olabilirler.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde geleceğinizle ilgili yeni oluşumlar içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle olduğunuz yeri sağlamlaştırabilirsiniz. Yeni fikirler anlaşmalar gündeme gelebilir. Gün içinde ailevi konulara özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sağlığınızı çok ihmal ettiniz. Ufak tefek sıkıntılarınızı giderin. Bunun için fazla zaman harcamanıza gerek yok aslında. Beyin fırtınası yaşıyorsunuz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, ruhsal olarak gel gitler yaşayabilir, içsel dengenizi sağlamakta geçici olarak zorluk yaşayabilirsiniz. Esasen bu dolunay sizi bir adım öteye taşıyacak ve özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili pozitif gelişmeler yaşamınıza destek olacak nitelikte. Dolunay zamanında iletişim konusunda beklediklerinizi elde edebilecek, beklediğiniz haberleri alabilecek, yeni iş bağlantıları geliştirebilecek ve ilişkilerinizdeki sorunlara daha kolay çözüm yolu sağlayabileceksiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğitimsel konularda güzel teklifler alabilirsiniz. Yabancılarla yapılacak işlerde geleceğinizi ilgilendiren fırsatlar ayağınıza gelebilir. Arkadaşlarınızdan alacağınız destek yüzünüzü güldürebilir.