Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

16.04.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Eski dostlarınız ile ilgili duygularınız değişmiş olabilir. Ancak duygularınızı ortaya koymak için acele etmeyin ve şimdilik gelişmeleri izleyin. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor ve tutulmaların meydana geldiği dönemlerde tedbirli davranmak gerekiyor. Aslında bu tutulma sizi doğrudan etkilemiyor ve dahası sabırlı davranmayı başaracaksınız.  Geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz ve ciddiye aldığınız konuların değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak pratik ve gerçekçi bir tavır içinde olayları değerlendirmeniz mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde hayal gücünüzü uyandıran gelişmeler olabilir.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çeşitli sebepler nedeniyle kalabalıklar ve sosyal ortamlarda boy gösterebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla birlikte olmaktan memnuniyet duyacaksınız. Bu, sizi ortamlarda faal kılacak ve olumlu intibalar yaratacaktır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün bir meslektaşınız size beklenmedik bir ziyaret yapabilir ve çok önemli bilgiler getirebilir. Kendisiyle birlikte bu bilgilerin işaret ettiği şartları nasıl fırsatlara dönüştürebileceğinizi konuşmanız ana konulardan olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilinmeyen konular sizi farklı yerlere taşıyabilir. Duygusal olarak kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele verebilirsiniz. Psikolojik olarak yaşanan dönüşümlerden etkilenebilirsiniz. Sizin için yorucu bir gün olabilir. İletişimde olduğunuz kişilere karşı ani tepki göstermekten kaçının.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

RESMİ dairelerle olan işleriniz sinizlerinizi gerebilir. Çıkacak ekstra masraflar da cabası. Komşularınızla

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, ruhsal olarak gel gitler yaşayabilir, içsel dengenizi sağlamakta geçici olarak zorluk yaşayabilirsiniz. Esasen bu dolunay sizi bir adım öteye taşıyacak ve özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili pozitif gelişmeler yaşamınıza destek olacak nitelikte. Dolunay zamanında iletişim konusunda beklediklerinizi elde edebilecek, beklediğiniz haberleri alabilecek, yeni iş bağlantıları geliştirebilecek ve ilişkilerinizdeki sorunlara daha kolay çözüm yolu sağlayabileceksiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Seyahat tutkunuz kendiniz için güzel planlar yapmanıza neden olabilir. Ortaklı işlerinizde yabancı gruplarla anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Karşınıza güzel seçenekler gelebilir.