Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

16.07.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Sabah saatlerinde duygularınız dalgalanabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Fakat bu haliniz gün içinde değişecek. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün fakat sabırlı davranmayı başaracaksınız. Aslında verimli bir dönemde bulunuyorsunuz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için ortaya koyduğunuz kararlılık ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Büyüklerinizin ve önemli kişilerin takdirini kazanabilirsiniz. Kariyer yapmak ve statüsünü yükseltmek için uygun koşullar meydana geliyor. Ayrıca yatırıma yönelik çalışmalar içinde olabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki insanlarla para konularıyla bağlantılı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, idare ettiğiniz meblağlar üzerindeki tasarruflarınızda dikkatli olmalı, gerekirse çevrenin fikirlerini almalısınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Hareketli, özellikle de iletişimin yoğun olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Eleştirici değil, yardımcı olabilirsiniz. Ilımlı yönünüz ön plana çıkabilir ve iş ilişkilerinizi oldukça derinleştirmenize yardım edebilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür'ün Yengeç'teki seyri, ilişkilerinizde romantik davranışlar içinde olmanızı sağlıyor. Bugün Neptün karşıt burcunuzda geri giderken duygusal olayların gündeme gelmesine neden olacak.. Karşılıklı çağırışıma neden olacak bazı özel duyguların sizi kendine çektiğini hissedeceksiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Her koşulda size hayran olan kişiler bile tam olarak ne yapmaya çalıştığınızı anlamaya bilirler.

Ancak, önemli olan, sizin ne yaptığınızın farkında olmanız ve planlarınızı hızla yürürlüğe koyabilmeniz sonuçta. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcunda meydana gelen yeni ay, yaşadığımız yer, ailemiz, evimiz veya ülkemizle ilgili konularda yeni bir sürece veya yapılacak yeniliklere işaret ediyor. Ailemizi veya evimizi ilgilendiren konularda mücadeleci bir tavır sergilememiz ve yeni bir sayfa açmamız gerekebilir. Duyguları gizlemek zor olacaktır. Konuşulmadık şey kalmayabilir, ama aile ve ev her şeydir ve her şeye değer. Dolayısıyla, ses tonumuza dikkat etmemizde ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var. Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir. Artı olarak, bu başlıklarda ortaya çıkabilecek haberleri veya elimize geçecek bilgileri doğru değerlendirmemizde yarar var. Ancak, dün yazıya döktüğüm, ani gelişmeleri, fikir ayrılıklarını, plan değişikliklerini, öfkeli çıkışları, saldırgan kişi, grup veya ülkeleri ön plana taşıyan etkiler de devam ediyor. Merak edenler internet sayfalarımızdan okuyabilirler. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde iletişimden kaynaklı tartışmalar yaşanabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda sabırlı olmanız gereken zamanlar var. İlerleyen saatlerde yeteneklerinizi daha fazla kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi göstermek isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ÖZELLİKLE ticaretle uğraşan Başaklar bereketli bir zaman dilimine giriyorsunuz. Büyük ailenizde yeni bebek haberleri alıp sevineceksiniz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde mutluluk, uyum ve ahengin hakim olduğu, görüşmelerinizde başarı elde edebileceğiniz, özel yaşamınızda teklif ve davetlere açık olduğunuz, sosyal ortamlar, davetler ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alabileceğiniz pozitif bir enerji sözkonusu olacak.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz arasında bazı güç çekişmeleri gündeme gelebilir. Arkadaşlarınıza yardım isteğiniz, sevdiğiniz insan tarafından engellenebilir.