Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

17.09.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Kararlı tavrınız ve kararlarınızı sürdürmek için gösterdiğiniz gayret ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Özellikle güçlü kişilerin dikkatini çekebilir ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz. Hayal gücünüzün yükseldiği bir dönemdesiniz. Ancak sezgileriniz yerine mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Gördüğünüz rüyalar çok etkileyici olabilir ancak endişelerden uzaklaşın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Üstelik dostlarınız sizi destekliyor. Ayrıca önemli kişilerin de sizi desteklediği bir dönemdesiniz.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün, evinizle ilgili konular ve aile içi ilişkiler esas temaların bazılarını oluşturabilirler. Emlak, ev bütçesi, zorunlu harcamalar veya akrabalarla kurulan diyaloglardaki hususlar günün ana konuları olabilirler.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş hayatı ile ilgili konular üzerinde derinlemesine düşünebilirsiniz. İleriki günlerde bazı hamleler yapmaya karar verirseniz, bunlar sizi pek zorlayamayacaklardır. Bu nedenle, büyük düşünün.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde yaşanacak gelişmeler, hangi yol, yöntem veya düşüncenin doğru olduğunun anlaşılmasını sağlayacaktır.

Bazı konularda, sizin değil de, diğerlerinin plan, görüş veya taktiklerinin kabul gördüğünü görürseniz, üzülmemelisiniz. Önemli olan, işe yarar sonuçlara ulaşmak olmalı. Gizli teklif veya davetler ilginizi çekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hadise yarın, ama Merkür gerilemesinin aksiliklere, iletişim sorunlarına, bilgisayarlar, sistemler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgili olumsuzlukları kendini göstermeye başlıyor. Ters giden olaylar, rötarlar, gecikmeler sabır gerektirebilir. Kararsızlıklar, yanıltıcı kişiler, aldatıcı durumlar, isteksizlik veya yanlış yönlenme tipi durumlarla yüzyüzeyiz. Esneklik ve dikkat lazım. Sabah saatlerinde daha enerjik hissedebiliriz. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyeceğiniz zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konulara yön verebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla birlikte program yapabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Saldırmaya hazır gibi gözlerinizi öfke bürümüş hal almaktasınız. Aslında bu durumunuzun farkında değilsiniz. İçinizde sevdiğinize karşı son derece sıcak.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde çocuklarınız, aşk hayatınız ve görüşmelerinizde problemlerle karşılaşabilir, öfke sorunu yaşayabilirsiniz. Spor sakatlanmalarına dikkat etmeniz gereken bugün, enerjinizi sakin, ılımlı ve dengeli bir şekilde yansıtarak olası kriz yönetimini iyi yapmalı ve bu enerjinin geçici olduğunun farkında kalarak, kendinizi iyi hissettiren ortamlarda bulunmayı tercih etmelisiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kafanızın karıştığı ve günlük uğraşlardan yorulduğunuz zamanlar olabilir. Bu zamanlarda, yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız konuşmalar ve görüşmeler sizi rahatlatacak.