Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

20.06.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz fakat dışarı çıkmak ve çevre gezileri sizi rahatlatacak. Bugün duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında duygularınızı disipline etmeyi başarabilirsiniz ve ciddiye aldığınız konular ile ilgilenerek karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Bugün önem verdiğiniz kişilerin ziyaretine gidebilir, büyükleriniz ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca geleceğe yönelik uzun vadeli projelerinizi gerçekleştirmek için çalışmalarınızı hızlandırmanız mümkün.

Başak burcunun bugün genel durumu

Pozitif bir bakış açısı benimseyeceksiniz. Böylece insanlar, hem akıl danışmak, hem de rahatlatılmak için size geldiklerinde beklediklerini fazlası ile bulacaklar. Çevrenize umut dağıtabilir, iyimserliğinizi yayabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Pozitif bir bakış açısı benimseyeceksiniz. Böylece insanlar, hem akıl danışmak, hem de rahatlatılmak için size geldiklerinde beklediklerini fazlası ile bulacaklar. Çevrenize umut dağıtabilir, iyimserliğinizi yayabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Öğrenme merakınız artmasıyla, şimdiye kadar denemediğiniz konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, denediğiniz konuların ayrıntılarını düşünmelisiniz. Çünkü, yeni bir konuda, detaylarla boğuşmak size zaman kaybettirebilir ve meselenin bütünü üzerinde de kararlı olmayabilirsiniz. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

‘’ Ýyi düşün iyi olsun’’ günü! Bugün eğer olayların olumsuz taraflarına odaklanırsanız, endişeleriniz daha da kuvvetlenecektir.

Ancak eğer, olumlu bakmayı başarırsanız, olayların olumlu yönde gitme ihtimali artar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün biraz kendi iç dünyanıza dönmeniz ve yalnız kalmanız olumlu olabilir. Ayrıca başkalarına yardımcı da olabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Aşk hayatınızda bugün oldukça şanslısınız. Uzun süreli ilişkisi olan Başak’lar bugün ilişkilerini ciddileştirme kararı alabilirler. Kalbi boş olanlar uygun partneri bulacaklar. PARA: Elinizde tahmin etmediğiniz anda ulaşacak bir para sizi çok rahatlatacak. SAĞLIK: Tedavi gören Başak’lar bugün tedavilerinden çok olumlu sonuçlar alacaklar. Pozitif enerji oldukça yüksek.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkileriniz ile ilgili muazzam destekler alırken, varolan ilişkilerinizi sevgiyle geliştirebilir, size ilgisi olan yeni insanları fark edebilir ve yaptığınız işlerde, görüşmelerde başarı elde edebilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bazı konuşmalar bugün kulağınıza gelebilir. Aşk hayatınızda her şeyi irdeleyeceğiniz ve ilişkilerinizi düzelteceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Göz önünde olmaktan keyif alacaksınız. Planlarınızı uygulama konusunda harekete geçebilirsiniz.18 HAZİRAN 2015 BAŞAK BURCU YORUMUKariyer düşünceleriniz maddi anlamda güzel sonuçlara gebe olabilir. Kendi para sisteminize odaklanmalı ve yapacaklarınız karşılığında paranızı bir kenara ayırmayı unutmamalısınız.17 HAZİRAN 2015 BAŞAK BURCU YORUMUSosyal çevrenizle veya arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar devrede olabilir. İş alanlarınızda fikirsel olarak kendinizi ortaya koymak sizin için önemli olacak. Özel hayatınızı ihmal etmemelisiniz.16 HAZİRAN 2015 BAŞAK BURCU YORUMUKariyerinizle ilgili alacağınız kararlar ve yeni başlangıçlar uzun soluklu olabilir. Ortaklaşa işlerinizde dikkatli olmalısınız. Adımlarınızı bu yeniayda ve sonrasında atmaya özen göstermelisiniz.14 HAZİRAN 2015 BAŞAK BURCU YORUMUGirişken yapınızı toplum önünde ve kalabalık yerlerde ortaya koyabilirsiniz. Sinirli ve agresif tutumlardan kaçınmanız önemli olacak. İçinizdeki enerji patlamasını sadece ifade etmek için kullanabilirsiniz.