Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.04.06 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün ilgi duyduğunuz işlere yöneleceksiniz. Kimseyi olduğu gibi kabullenme durumunda olmadığınızı düşüneceksiniz ve eleştirilerinizi çekinmeden dile getireceksiniz. Yalnız başkalarının da size zaman zaman katlanamadıklarını da bilmeniz gerekiyor. Bugün ailenizle büyüklerinizden biri ile aranızda bugün ufak bir tartışma geçecek

Aşk:

Yakında uzun bir yolculuğa çıkacaksınız ve sevgilinizden bir süre ayrı kalacaksınız. Bu durum sizi psikolojik olarak çok yıpratsa da gittiğiniz yerde biraz rahatlayacaksınız.

İş:

İşyerinizde gelişen çoğu olaya tepkisiz kalıyorsunuz ve gelişmeleri takip edemiyorsunuz. İşinizde biraz daha dikkatli olmalısınız. Özellikle detaylara daha fazla özen göstermelisiniz.

Para:

Para durumunuza ilişkin bugün bir haber alacaksınız ve ani kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Her ne kadar bu kararı vermek için az zamanınız olsa da dikkatli düşünmelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün sağlığınız ile ilgili bir sorun gündeme gelebilir. Bu sorun çok önemli olmamakla beraber canınızı biraz sıkabilir.


Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli gelişmeler rahatsız edici gibi görünse bile, bunları sizi belli konularda ya da artık yük haline gelmiş veya eski verimliliğini göstermeyen alanlarda özgür kalmak şeklinde değerlendirmenizde fayda var. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz var. Sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Özgürlük içeren fikirlerinizi hemen gündeminize koymak isteyebilirsiniz. Günün enerjisi içinde kendinizi akışa bırakacağınız zamanlar var. Zekanızı kullanmanız gereken işlere girişebilirsiniz. Kulağınıza gelecek yeni haberler sizi keyiflendirecektir.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacak, finans konularında yeni fikirler ve beklediğiniz haberlere kavuşacaksınız. Odaklaşacağınız konularda başarılı bir çalışma içine girecek, pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Dikkat çekici bir gününüzdesiniz.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Hesapta olmayan finansal girişimler gündeme gelebilir. Hesap kitap işleri ve denkleştirmeler konusunda üretkensiniz. Bunun için birilerini ikna edip kaynak üretmeniz gerekiyorsa yumuşak bir iletişim tarzı faydalı olacak.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.