Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.04.19 tarihli Başak burcu yorumu

Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz, ancak bu enerjinizi olumlu olarak kullanamayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz, küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.Bir konuda ihtiyatsız davranacaksınız. Kendinizi yeniliklere kapatmamaya çalışmalısınız ancak ani girişimlerde bulunmak sizin için doğru olmayacaktır.Bir süreden beri içinizde tuttuğunuz bir kızgınlığınızı ani bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bugün tüm ilişkilerinizde dikkatli davranmalısınız, beklenmedik düşmanlıklar görebilirsiniz.


Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda sonuç elde edebilmek için düşündüğünüzden çok fazla çaba göstermeniz gerekebilir ve ayrıca olası aksiliklere veya engellere karşı da tedbirli olmanız gerekiyor. ...

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi bir ölçüde huzursuz edebilecek koşullar olabilir. Ortaklaşa konularda yapılması gereken işler olabilir.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yeni bir öğretiye adım atmak, ileriye yönelik hedeflerinizde size yol gösterecek birinden ya da buna hizmet edecek bir araçtan destek almak için ideal enerjiler var. Ancak yanlış yönlendirilmediğinizden mutlaka emin olun.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.