Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.05.01 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün iyimser gününüzdesiniz. Bu iyimserliğiniz çevrenizdekilere de yansıyacak. Birkaç haftadır üzerine düşündüğünüz bir projeniz var. Onu gerçekleştirmek için bir atılımda bulunabilirsiniz. Siz hiçbir zaman yeterince tedbirli olmadınız ama bu defa tedbirli olmanız gerekecek. Yakın çevrenizle bu proje üzerine tartışmanızda yarar var. Çevrenizde sizi seven öyle çok kişi var ki, biraz onların sözlerine kulak vermeniz sizin için hayırlı olacak.

Aşk:

Sanki dünyanın en güzel ilişkisini yaşıyorsunuz. Dün belki böyle hissetmiyordunuz ama bugün böyle hissediyorsunuz. Bu duygularınızı dışa vuracak ve onu da çok mutlu edeceksiniz. Son günlerde sizinle ilgili küçük bir kıskançlık yaşıyordu, bugünkü gelişme kıskançlığının üzerini örtmeye yetecek. Ama bu durumun yarın da devam etmesi için, sizin aynı duyguları hissetmeniz ve belli etmeniz gerekecek.

İş:

İşi biraz ihmal etmek istiyorsunuz ama hiç mümkün değil. İşler biraz yoğun ve sizin de sorumluluğunuz fazla. İş arkadaşlarınızdan biri özel yaşamıyla ilgili iyi bir haber alacak. Bu onun kadar sizi de mutlu edecek.

Para:

Yakın bir dostunuzdan aldığınız borcu hala geri ödemediniz. Bugün sizden alacağı olan parayı isteyebilir. Maddi olarak sıkışık olduğunuz bugünlerde bu ödemeyi yapmakta zorlanabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Duygusal yaşamınızdaki iniş çıkışlar, karşınızdakini şaşırtıyor. İyimserliğinizi sürekli kılmaya çalışın.


Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, gizli planlar yapabilir, eski tanıdıklarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Baskılara isyan edebileceğiniz günler, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… instagram.com/niobeaslitemel

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda bitirmeniz gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Sağlık konusunda endişeleriniz varsa ihmal etmemelisiniz. Kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. İlerleyen saatlerde ilişkilerinizle yönlenebilirsiniz. Uyum ve denge arayışına girebilirsiniz. İletişim konusunda hareketli saatler sizi bekliyor.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız. Maddi konularda arkadaşlarınızın ilginç fikirlerinden etkilenecek, ve kendinizi farklı bir pota da göreceksiniz. Kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmaktan yanasınız. Yaşamınızla ilgili yenilenme söz konusu olacaktır. Kendinize güvenmelisiniz.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yurtdışı ya da yabancılarla alakalı konularda kontrolünüz dışında bazı gelişmeler gündeme gelebilir bugünlerde. Hesaba katmadığınız bir misafir ya da yolcu, bireysel planlarınızın bir kısmında fedakarlık yapmanızı isteyecek.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.