Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.06.04 tarihli Başak burcu yorumu

Herkesin olaylar karşısında farklı değerlendirmeler içinde olacağını arada bir de olsa, unutabiliyorsunuz. Arkadaşlık konularındaki tutarlılığınız size sonsuz krediler sağlıyor. Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken bazı detaylarla karşılaşabilirsiniz. Bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyeceksiniz Bugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık.

Aşk:

Zamana duyduğunuz güven, umutlarınızı boş çıkartabilir. Şimdi hatalı davrandığınızı düşünüyorsunuz. Ama geri dönüp bir şeyleri yoluna koymak için biraz geç kalmış görünüyorsunuz.

İş:

Yaptığınız iş başvurularından yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülecek. İş hayatınızın ilişki sorunları karmaşık. Saplantılara daha fazla katlanmak istemiyorsunuz.

Para:

Yakında bir para haberiniz olabilir. Büyük borçlara girip aldığınız şeylerin sıkıntısı yakında. Harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor. Çarşı, pazarın cazibesine çok kapılıyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sizi zaman zaman üzen bazı özelliklerinizi değiştirmekten sürekli kaçınıyorsunuz. Duygusal bir insansınız, ama bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizdeki analiz yeteneğiniz mükemmel. Bugün, bilinçaltınızda gelişen olaylara esneklik getireceksiniz. Ruhsal gelişiminiz için, duygusal konulara gereksiniminiz var. Ay ve Satürn düşüncelerinizde sabit bir platform oluşturacak. Seçenekleriniz konusunda belli bir hedefleriniz var ve ulaşmaya çalışmak için gerekli çabayı sarf ediyorsunuz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde olaylar karşısında şimdiye kadar vermediğiniz tepkiler verebilir veya olayları alışılmadık metodlarla çözme eğiliminde olabilirsiniz.

Bilgi birikiminize ve bilginize ihtiyaç duyacağınız süreç. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenmek isteyebilirsiniz. Daha ciddi gördüğünüz konularda kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Gün içinde hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde gündeminizi etkileyecek olaylar yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün hızlı düşüneceksiniz ve hareketli olacaksınız. Alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için sabırsızlık hissedeceksiniz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde kadınlar ve hayatınızdaki önemi kadın figürlerle ilişkilerinizde olası sorunlara karşı daha ılımlı davranmayı tercih etmeli, enerjinizi sakin ortamlar ve insanlar aracılığı ile yumuşatmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi, yeteneklerinizi, enerjinizi ve ışığınızı en yüksek düzeyde yansıtabilecek, bulunduğunuz her ortam ve ikili ilişkilerinizde şanslı olan taraf olacaksınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız ve çocuğunuzla ilgili konular öncelikli olacak. Borsada yatırım yapanlar istekli bir ruh haliyle hareket edebilirler. İş alanlarınızın aktif olması, hayattan alacağınız keyfi biraz olsun gölgeleyebilir.