Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.06.09 tarihli Başak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Hayal gücü yüksek kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Daha önce sizi rahatsız eden konulara artık daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve anlayışlı bir tavır içine girebilirsiniz. Büyük organizasyonlar, dernek çalışmaları ve benzeri faaliyetler keyfinizi yerine getirecek. Yabancılar ile iş birliği yapabilirsiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlarınızı sürdürmeyi başarabilirsiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın arkadaş ve akrabalarınıza karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Bunları yerine getirmek için çok çalışıp yorulsanız da, ilgili kişiler, çabalarınızın karşılığında size hoş sürprizler yapacaklardır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yeni düşünce ve fikirlere sahip olabilirsiniz ancak bunları tam gelişmeden çevreyle paylaşmak konusunda da isteksizlik duyabilirsiniz. Fikirlerine güvendiğiniz insanlar, bunları geliştirmenizde yardımcı olabilirler.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor, ilişkilerinizde duyarlı ve alıngan bir kişilik sergilemenize neden oluyor. Bugün partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacak, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz.. Fikrilerinizde aşırılık görülebilir. Farklı konuları savunarak, onunla birbirinize ters düşebilirsiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi veya yaratıcılık gerektiren konularda meydana gelen beklenmedik gelişmeler dikkatinizi çekebilir.

Gerçekten şanslı denebilecek bu gelişmeye dahil olmadan önce, her şeyi detayıyla düşünmeniz, planlanmanız ve ve her noktaya hakim olduktan sonra harekete geçmeniz yerinde olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım ’ce. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde uyum arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Eşinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Biraz kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Gelecek yönünde ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde yeni girişimler içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İLK izlenimler sizi yanıltabilir. Önyargılı olmaktan kaçının. Sevebileceğiniz bir insanla tanışma imkanı doğacak. Titizliğinizle onu kaçırmayın.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda muazzam güçlü destekler alırken, ilişkilerinizde ilerleme kaydedebilir, flört tekliflerini değerlendirebilir varolan ilişkinizdeki bağlarınızı güçlendirebileceğiniz romantik davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün ayrıca eğitim hayatınız, yolculuklarınız ve eşinizle, dostlarınızla iletişiminiz açısından etkili fırsatlar elde ederken, hayatınızda size destek olacak güçlü kişilerden yardım görebilir, basın yayın ve medyayla ilgili işlerinizde de şans elde edebilirsiniz

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda kararsız tavırlarınız devrede olabilir. İş alanlarınızda şanslısınız ve ummadığınız yerlerden destekler alabilirsiniz. Parasal konularda karşınıza gelecek fırsatlar güldürebilir.