Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.06.10 tarihli Başak burcu yorumu

Bilincinizin derinlerinden yükselen unutulmuş arzular rüya aracılığı ile ortaya çıkabilir ve sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayabilirsiniz. İdeallerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz ve buna bağlı olarak düşünceleriniz de değişebilir. Bu arada karar vermek için aceleci davranmayın. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve endişeli düşünceler içine girebilirsiniz. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için özen gösterin. Dostlarınızın ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Kısa sürede kendinize yakın bulmaya başlayacağınız insanlarla tanışmanız da moralinizi iyice yukarıya çekebilir. Bu insanlar ise gelecekte yaşamınızdaki en sevdiğiniz dostlarınız haline gelebilirler.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş dünyasında görüştüğünüz bir kişinin fikirlerinden ve tarzından etkilenmiş olabilirsiniz. Bu kişinin düşüncelerini kendi iş yaşamınıza da uyarlayarak farklı bir yaklaşım geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Yine de uyarlamanın detaylarına dikkat edin.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. Bugün iş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi daha da verimli hissedeceksiniz. İlginç fırsatlar sizi bekliyor ve değerlendirmelerinizi kişisel özelliklerinizi düşünerek yapmalısınız. Seyahatleri gündeme getirecek bir iş teklifi alabilirsiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli bir planın, işin ya da projenin en iyi şekilde ilerleyebilmesini sağlayacak faydalı fikirlere sahip olabilirsiniz.

Ancak, bu iş, plan ya da projenin başında başka bir kişi bulunması sizi biraz engelleyeceğe benziyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da, Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı, birkaç gün boyunca, her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde, yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sabah saatlerinde iletişimde olduğunuz kişilerle denge içinde olmak isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde çalışma koşullarında yoğunluk olabilir. Sizi yoran konulara karşı özen gösterin. Sorumlu olduğunuz konularda daha yenilik içeren kararlar alabilirsiniz. Dışa dönük aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Aşıklar... Kendinizi nitelikli bir kişi olarak görmeniz iş hayatınızda size büyük başarılar getirecek. Bu durum ailenizi de mutlu edecek.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek iletişim ve haberleşme konusunda beklediğinizi bulamayabilir, ilişkilerinizde duymak ve söylemek istediklerinizin tam tersi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Oysa öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde son derece keyifli haberler alabileceğiniz, partneriniz ve sevdiklerinizle sevgi dolu bir iletişim geliştirip, sizi mutlu edecek ortamlarda yer alabileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı bir enerjide olacaksınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün duyacaklarınız sizi canlandırabilir. İş ve kariyer alanlarınızda oldukça heyecanlı bir gün olabilir. Parasal konularda da şansınız yüksek olacak. Siz sakin durdukça işler tam da istediğiniz gibi yoluna girebilir.