Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.06.16 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün Dolunay sizin burcunuzda oluşuyor. Duygularınızı denetlemeniz zor olsa bile dirayetli ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Böylece bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş arzular sizi fazla rahatsız etmeyecek. Bugün sorumluluklarınızı yerine getirmek için gayret göstereceksiniz. Büyüklerinize yardımcı olabilirsiniz veya ciddiye aldığınız konular ile ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle değer verdiğiniz kişilere yardımcı olmak veya yardımcı olduğunuz duygusunu hissetmek, kendinizi önemli hissetmenize neden olacak. Böylece sabırlı ve dirayetli davranmayı başaracaksınız. Ayrıca hareketli bir gün geçirebilirsiniz ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Başak burcunun bugün genel durumu

Miras, nafaka, tazminat gibi hukuki süreçleri de kapsayan konularla ilgili bazı girişimlerde bulunmayı tasarlayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bir hukuki danışmanla görüşmeleriniz olabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yakın çevrenizle, özellikle de iş arkadaşlarınızla ilgili bir maddi konu gündeme gelebilir. Bu konuyla ilgilenmeniz ve çözüm bulmaya çalışmanız mümkündür. İş çevreniz de sizin bir sorununuzu çözebilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevresel ilişkilerinizde geleneksel olayların karşınıza çıkması, yapacağınız bir çok konunun gelişmesini önleyebilir. Arkadaşlarınızla beraber son durum değerlendirmesini yapacağınız maddi gelişmeleri fazla kafanıza takmayın.. Önünüzde uzun bir zaman var. Acele etmemeli ve bazı olayların üstüne gitmemelisiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ekip çalışmaları esnasında, ne kadar uzlaşmacı olur ve ne kadar az ‘’ben’’ kelimesini kullanırsanız, kişisel özelliklerinizin ve yeteneğinizin o kadar ön plana çıktığını görebilirsiniz.

…

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün koyduğunuz hedeflere ulaşmak için mücadele vereceğiniz zamanlar olabilir. Zihinsel huzursuzluğunuzu etrafınıza yansıtmamaya özen gösterin. İletişimden kaynaklı tartışmalar çıkabilir. İşlerinizi hemen yoluna koymak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda acele etmemeniz gereken bir gündesiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insana kızabilirsiniz. Eğer konu maddiyatsa hırs yapmak yerine konuyu mantık çerçevesinde tartışmak daha faydalı olacaktır.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, iş görüşmeleri yapabilir, yeni insanlarla bağlantıya geçebilir, işlerinizi kolayca halledebilir ve finansal olarak rahatlama yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim konusunda geçici engellenmeler ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple ilişkilerinizde bu geçici etkinin farkında olarak konuların üzerine gitmemeniz ve alınganlık yapmamanız önemlidir.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Girişken yapınızı toplum önünde ve kalabalık yerlerde ortaya koyabilirsiniz. Sinirli ve agresif tutumlardan kaçınmanız önemli olacak. İçinizdeki enerji patlamasını sadece ifade etmek için kullanabilirsiniz.