Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.06.18 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün Dolunay sizin burcunuzda oluşuyor. Duygularınızı denetlemeniz zor olsa bile dirayetli ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Böylece bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş arzular sizi fazla rahatsız etmeyecek. Bugün sorumluluklarınızı yerine getirmek için gayret göstereceksiniz. Büyüklerinize yardımcı olabilirsiniz veya ciddiye aldığınız konular ile ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle değer verdiğiniz kişilere yardımcı olmak veya yardımcı olduğunuz duygusunu hissetmek, kendinizi önemli hissetmenize neden olacak. Böylece sabırlı ve dirayetli davranmayı başaracaksınız. Ayrıca hareketli bir gün geçirebilirsiniz ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün, kendinizi her türlü kısıtlamadan kurtulmuş gibi hissedebilirsiniz. Korkularınızın üzerine gidecek cesaret ve enerjiyi içinizde bulabilirsiniz. Esnek olmayı başarırsanız, etkin hamlelerde bulunmak kolay olabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bu dönemde inisiyatifi elinize alabilir ve olayların akışını yönetebilirsiniz. İş dünyasındaki kişiler, size uyum sağlayacaktır. Geçici bir süre için belli bir çalışma veya proje grubuna liderlik edebilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşk konuları sizin için oldukça önemli bir hal alıyor. Yeni başlayan dostlukların kısa sürede şekil değiştirmesi sizin lehinize gelişen bir durum. Duygularınızı yoğun yaşamaktan yanasınız. Çevresel iletişimlerde kısa paslaşmalar gündeme gelirken, bugün risklerden uzak kalmalısınız. Maddi konularda değişimler söz konusu olacak.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yapacağınız bazı düzenlemeler ya da atacağınız bazı adımlar dahil olduğunuz grupları veya beraber olduğunuz kişileri de etkileyebilir.

Dolayısıyla, kafanız net olsa bile, diğerlerinin beklenti ve düşüncelrini anlamaya çalışıyor gibi davranmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık, duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken, birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak, sevgi ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bugün sosyal konular gündeminizi etkileyebilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Onların fikirlerinden etkileneceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Günlük işlerde ani kopmalar yaşanabilir. Akışta kalın.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hızlı çözümleriniz sayesinde güçlü kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Bu arada yeni atılımlarda bulunmanız mümkün. Maddi açıdan şanslısınız.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren aile büyükleriniz, patronlarınız ve kurumlarla görüşmelerinizde başarı elde edebilir, yaptığınız işlerle göz dolduran ve dikkat çeken isim olabilirsiniz. Zekanız ve parlak fikirlerinizle topluluklar içinde öne çıkacağınız bugün, akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizle ilgili keyifli görüşmeler yapabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizle veya arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar devrede olabilir. İş alanlarınızda fikirsel olarak kendinizi ortaya koymak sizin için önemli olacak. Özel hayatınızı ihmal etmemelisiniz.