Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.06.27 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün içinizden yükselen isteklerin yaratacağı gerilim yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Gelişmeler sizin düşündüğünüzden daha farklı olabilir. Gün içinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve çocukluğunuzu ve anneniz ile ilişkilerinizi hatırlayabilirsiniz. Düşünceler zihninizin derinlerine inebilir ve unuttuğunuz pek çok şeyi hatırlayabilirsiniz. Ancak bu durum pratik işleri yaparken dalgınlığa neden olabilir ve sizden beklenmeyen unutkanlıklar ortaya çıkabilir. Mesela evinizin veya arabanızın anahtarını unutabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün pek çok insan güzel gelişmeler yaşayabilir ve sevinçlerini sizinle paylaşmak isteyebilirler. Çevreniz böylesi olumlu gelişme haberleri ile doluyken, sizin de mutlu bir gün geçirmeniz doğal olacaktır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli iletişim cihazları üzerinden uzun görüşmeler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kısa bir seyahat gerçekleştirerek yüz yüze görüşmeye gidebilir veya planlarda olmayan bir toplantıya da katılabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok. Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazen bazı konularda ispatlar, güvenceler, ya da ipuçları beklemek yerine, birden karar verip ilerlemek daha olumlu sonuçlar doğurabilir ya da fark yaratılmasını sağlayabilir.

Bugünlerde bu tür tepkiler verebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kısa yolculuklar, görüşmeler gündeme gelebilir. Düşünceleriniz söz konusu olduğunda etkilere daha açıksınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Alfa...İçinizden geçirdiğiniz planları çevrenize söylemediğiniz taktirde başarı olacağınızı biliyor muydunuz? Çok çabuk nazara geldiğiniz zaten söylenmekte.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte, sosyal ortamlarda bulunma alanınız canlanırken, hafta boyunca etkinlikler, davetler, düğün, organizasyon, kutlama, görüşme ve toplantılarda daha çok bulunacaksınız. Bu süreçte ilişkilerinizle ilgili muazzam destekler alırken, evlenme teklifi alabilir, bekarsanız arkadaş çevreniz veya bulunduğunuz ortamlar aracılığı ile yeni birisi ile tanışabilir, iş hayatınızda projelerinizin desteklendiğini görebilir ve kariyer gelirlerinizde artış yaşayabilirsiniz. Bu sizin için çok faydalı olan yeni ay geleceğinize ve gelecekle ilgili kararlarınıza vurgu yaparken, ilişkilerinizle ilgili de yepyeni kararlar alıyor olacaksınız. Yeni ayın en şanslı isimlerinden olan sizler için, dikkat edilmesi gereken en önemli konu, dedikodular ve iletişimden yana gelen zararlar olacak. Bu sebeple üçüncü kişiler hakkında konuşmamanız ve iletişim konusunda daha sakin ve sabırlı davranmanız faydalı olacaktır. Yeniay anında etkin olan Uranüs Mars karşıtı ayrıca ortak gelirler, miraslar ve finansal durumla ilgili bir tarafta iyileşme sözkonusu iken, diğer tarafta ani harcamalar ve borçlara sebebiyet verebilecek. Aynı etki hayatınızda uzun zamandır sorunlu devam eden bir ilişkiniz varsa sonlanmaya ve ayrılığa da sebebiyet verebilir.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizle iletişiminizi hızlandırırken, arkadaşlarınızı da planlarınıza dahil edebilirsiniz. Bir davet veya organizasyonda keyifli sohbetler ve konuşmalar devrede olacak. Karşınıza değerlendirebileceğiniz beklenmedik iş fırsatları çıkabilir.