Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.07.23 tarihli Başak burcu yorumu

Heyecan ve huzursuzluk hissederek güne başlayabilirsiniz fakat kendinizi iyi hissedecek ve planlarınızı önceden belirlediğiniz gibi uygulayacaksınız. Yeni projeler yapabilir, iletişim kurmak istediğiniz kişilerle görüşebilirsiniz. Özellikle önemsediğiniz kişilere fikirlerinizi anlatabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hoş gelişmeler olacak ve alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Alacağınız davetlere sevdiğiniz ile birlikte gidebilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Eşinizle olan ilişkinizin ön planda olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendisine daha fazla vakit ayırmanız mümkündür. Akşam dışarıda yemek yemeniz ve güzel bir sosyal faaliyete katılmanız ana konu olabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Eşinizle olan ilişkinizin ön planda olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendisine daha fazla vakit ayırmanız mümkündür. Akşam dışarıda yemek yemeniz ve güzel bir sosyal faaliyete katılmanız ana konu olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Detayların ön plan çıkmasıyla bazı incelikler önem kazanacak. İşinizle ilgili hoşunuza gitmeyen sorunlar gündeme gelecektir. Tercihlerinizi doğru kullanmak için, tüm insiyatif sizde olacaktır. Kararlarınızı verirken, ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Ortaklıklar önem kazanacak. Güven duygunuz gelişiyor.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Eviniz, aileniz veya mal varlıklarınızla ilgili konuları, her zamankinin aksine daha sakin ele almanız faydalı olabilir.

Uyum sağlama yeteneğiniz ve önerilere açık olmanız size duyulan saygıyı arttırabilir. Organize ve hazırlıklı olmanın faydası görülebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. Ýlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Yeni finansal girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Gün içinde alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz. Ticari anlaşmalar yapmak için uygun zamanlardasınız. Gün içinde ailevi konuları yönetmeniz çok daha kolay olabilir. Akşam saatlerinde akıcı temalar var.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ÖNEMLİ kişilerle bir araya gelme planları içindesiniz. Duygusal ve iş yaşantınızda engel olamayacağınız hareketlilikler ortaya çıkacak.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kariyer ve çalışma hayatınızda hırslı, ne istediğini bilen ve ön plana çıkan isim olurken, işlerinizi kolayca tamamlayabilir, kurumlar ve patronlarla görüşmeler gerçekleştirebilir, finansal konularda fırsatlar elde ederek, yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyebilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizle yapacağınız planlarınızı hayatınıza sokabilir, iletişim gerektiren işlerinizde kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Konuşulanları hayatınıza geçirebileceksiniz.20 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUBugün kimseyi kafanıza takmayacak ve sadece kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizle girişeceğiniz işlerinizde yavaş ama temkinle ilerleyebilirsiniz. Harcamalardan sakının.19 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUPazar günü arkadaşlarınızla bir aradayken, parasal konularda bazı sorunlar yaşamaya müsait olacaksınız. Sinirli hareketlerinizle çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Duygusal tepkiler karşı tarafı yanlış anlamaktan kaynaklanabilir.18 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUGeri planda durmak size iyi gelebilir. Önemli işler yapmak istemeyecek, kendinizi sosyal anlamda biraz geriye çekeceksiniz. Kalabalıklar içinde olsanız bile yalnızlığın tadını çıkarın. Bayram sonrası için yeni yeni iş fırsatları kapınızı çalabilir. Moralinizi yüksek tutun.