Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.07.26 tarihli Başak burcu yorumu

Geceyi huzursuz geçirmiş olsanız bile güne keyifli başlayacaksınız. Çeşitli organizasyonlar yapabilir, ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konular ile ilgili kişiler ile görüşebilirsiniz. Hatta kendi konusunda uzman olan ve isim yapmış kişiler ile karşılaşmanız mümkün. Sevdiklerinizin ilgisi ve dostlarınızın desteği moralinizi yükseltecek. Projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Alım, satım ve yatırıma yönelik konular ile ilgilenebilir, girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Ailevi konular gündeme gelebilirler ve aile büyükleri ile görüşüp üzerinizdeki bazı sorumlulukların başkasına devredilmesini isteyebilirsiniz. Bu haklı talebiniz kabul görecektir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Ailevi konular gündeme gelebilirler ve aile büyükleri ile görüşüp üzerinizdeki bazı sorumlulukların başkasına devredilmesini isteyebilirsiniz. Bu haklı talebiniz kabul görecektir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Hedeflerinizi konusunda ısrarcı bir tutum içinde olmanız, size uzun vadede çok şey kazandırabilir.. Yönetici gezegeniniz geri hareketi, bilinçaltınızdaki duyguların sizi ısrarcı yapması size güzel bir performans kazandırabilir fakat hırslı yapınızı özgürce kullandığınız zaman başarınız daha belirgin oluyor.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı olaylar ya da durumlarla ilgili soru işaretleriniz ya da belli bir işin olup olmayacağı konusunda şaibeler söz konusu olabilir.

Ancak, olayların istendiği gibi gelişebilmesini istiyorsanız, bu soru işaretlerini kafanızdan atmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Agresif etkilerin ön planda olabileceği bir hafta sonundayız. Dün de bahsettiğim Uranüs Mars karesi beklenmedik gelişmelere, ani tepkilere, ani açıklamalara, aniden gelişen tartışmalara açık birkaç günlük süreçte olduğumuzun göstergesi. Yüksek tansiyon rekabeti ve mücadeleci ortamları arttırabilir. Sırlar veya gizli planlar açığa çıkabilir. Bu açının bir diğer yüzü olarak, ufak tefek sakarlıklara ve kazalara açık olduğumuzu bilerek hareket etmemizde de fayda var. Aslında bu ve benzer etkilerin varlığını ve etkisini Temmuz başından beri dile getiriyorum. Detaylı açıklama okumak isterseniz, internet sayfalarımızdaki arşiv yazılarımı okuyabilirsiniz. Günün diğer önemli gezegen etkisi de, aşk hayatımızda, güzellik, sanat ve estetik başlıklı işlerde 8 Eylül e kadar olumsuzluklara neden olabilecek Venüs gerilemesi, ama bu başlığı yarın ele alacağım. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevreniz ve kardeşlere daha çok zaman ayırabilirsiniz. Aynı zamanda evde de meşgul edecek koşullar var.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Aşk... Karşı cinsle bir türlü uyum sağlayamamaktan yakınıyor ama onsuz da yapamıyorsunuz. Bu durumda dedikodular da alıp başını gidiyor. Net ve kararlı davran.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sosyal etkinlikler, düğün, davet ve organizasyonlarda yer alabileceğiniz, toplantı ve görüşmelerden başarıyla ayrılacağınız, geleceğe yönelik planlarınızın desteklendiği, ikili ilişkilerinizde keyifli zaman geçireceğiniz bir enerjidesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

31 Temmuz’a kadar fiziksel görüntünüzde değişiklik yapmamaya çalışın. İlişkilerinizde ve kendinizle olan bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Çözemediğiniz konuları çözmek için kolları sıvamalısınız.