Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.07.27 tarihli Başak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Arkadaş davetlerine gidebilir, önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Bugünden itibaren yaşam enerjinizin yükseldiği hissedeceksiniz. Hem fiziksel, hem de zihinsel açıdan yükseldiğiniz bir dönemdesiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik olumlu ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız. Böylece hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün sosyal hayatta kalabalıkların arasında olmayı değil, kendi başınıza vakit geçirmeyi isteyebilirsiniz. Sessiz ve sakin bir köşe, size her zamankinden daha dinlendirici ve çekici gelebilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yeni projeleri gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdaki etkileşimler konsantre olmanızı engelleyebilirler; zihninizin dağılmaması için yalnız kalmayı düşünebilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Tempolu çalışmaya devam etmeli ve disiplinli yapınızı bozmamalısınız. Bugün, enerjinizi dağıtmak istemediğiniz için, başarı her geçen gün çok daha fazla bir şeklide size yaklaşıyor. Olumsuzluktan kurtulabilseniz, çok daha olumlu bir iş yaşamı sizi bekliyor. Planlarınız çevrenizle paylaşmak istemediğiniz için tepki alabilirsiniz. Aldırmayın.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Acil müdahale gerektiren olaylara farklı bir açıdan yaklaşmalı ve herkesi memnun edecek başka yollar bulmaya çalışmalısınız.

…

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızla ilgili konulara yönlenmeniz gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde yaşanan olayları algılamakta zorlanacağınız zamanlar içindesiniz. Gün içinde güven arayışına girebilirsiniz. Uğraştığınız konular içinde ilerleme kaydetmek isteyeceksiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

GEÇMİŞTE yarıda kalan özel hayatınızla ilgili bir mutluluğunuz birden aklınıza gelip sizi eskilere götürebilir. Ona ulaşmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iletişim konusunda problemli bir zamandan geçtiğiniz için, özellikle bugün hissettiğiniz duyguları içinizde biriktirmek yerine sakince ilgili kişilerle paylaşmayı tercih etmelisiniz. Genel motivasyonunuzu yüksek tutmanız gereken bir zamandasınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eşinizin, sevgilinizin para durumuyla ilgili konularda yaşanan değişimler yerini içsel gözlemlere bırakabilir. Kim olduğunuzun ve ne istediğinizin cevabını bulabilir, özel hayatı- nızda verdiğiniz kararları sorgulayabilirsiniz.25 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMU31 Temmuz’a kadar fiziksel görüntünüzde değişiklik yapmamaya çalışın. İlişkilerinizde ve kendinizle olan bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Çözemediğiniz konuları çözmek için kolları sıvamalısınız.24 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUBugün, yakın çevre, akraba veya kardeşlerinizle ilgili konular devrede olacak. Gün içinde yakın çevrenizle anlaşmakta ve derdinizi onlara anlatmakta zorlanabilirsiniz.