Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.08.18 tarihli Başak burcu yorumu

Gördüğünüz rüyaların etkisi ile erkenden uyanabilirsiniz ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz ve unuttuğunuz arkadaşlarınızı hatırlayabilirsiniz. Veya yakınlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenebilir ve endişe duyabilirsiniz. Hayal gücünüzü olumlu yönde kullanın ve kaygılarınızı yakınlarınıza yansıtmaktan kaçının. Bu arada duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeseniz iyi olacak. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabileceğini düşünerek davranın. Aslında sabırlı ve dirayetli davranabileceğiniz bir dönemdesiniz ve büyükleriniz sizi destekliyor.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün sosyal hayatta kalabalıkların arasında olmayı değil, kendi başınıza vakit geçirmeyi isteyebilirsiniz. Sessiz ve sakin bir köşe, size her zamankinden daha dinlendirici ve çekici gelebilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yeni projeleri gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdaki etkileşimler konsantre olmanızı engelleyebilirler; zihninizin dağılmaması için yalnız kalmayı düşünebilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, ailenizle birlikte baş başa kalmak isteyeceksiniz. Onlarla duygu paylaşımı içinde olmanız, ortak birçok aktiviteleri de gündeme getirecektir. Kafanızda tasarladığınız, satın almayı planladığınız eşyalar için uygun bir gün. Arkadaşlarınız ve dostlarınızı memnun etmeyi arzulayabilirsiniz. Fakat uzun vadeli sözler vermemelisiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ayakları yere basan bir burç olmanıza rağmen, bugünlerde gezegenlerin farklı oyunları size sürpriz yapabilir.

Rastlantısal, tesadüfi veya hoş ve eş zamanlı gelişen olaylar nedeniyle güzel gelişmelere açıksınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Resmi ve kurumsal işlerle uğraşabileceğimiz, detaylı işlere yatkın, sistemli hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Gün, doktor randevuları, sağlık başlıklı işler, muhasebe, bilgisayar işleri için uygundur. Mide hassasiyetleri yaşanabilir. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde maddi konulara yoğunlaşabilirsiniz. Parasal birikimlerinizi yönlendirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çabalayabilirsiniz. Bu konuda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Önünüzdeki engelleri aşmak için yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Huzursuzluklara karşı kendinizi korumalısınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

yük istekler ve güçlü arzular içindesiniz. Kendinizi göstermek istiyorsunuz. Ancak yaptıklarınızla içinizden yükselen istekler farklı olabilir.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca partneriniz ve dostlarınızla keyifli diyaloglar geliştirebilir, birlikte plan yapabilir, sosyal etkinliklerde yer alabilirsiniz. Eğitimler, seyahatler ve hukuksal konularda fırsatlara açık bir gündesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Biraz kendinizi öne çıkarmaya ve yaptıklarınızı sadece kendinizi için yapmaya ihtiyacınız var. Bugün, vaktinizi kendi keyif alanlarınıza yöneltmelisiniz. Bir yandan da yakın çevrenizin duygusal sorumluluklarını üstlenebilirsiniz.