Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2015.09.09 tarihli Başak burcu yorumu

Rüyalar, vizyonlar ve hayaller ile güne başlayacaksınız. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmanız gerekiyor. Yoksa yapmanız gereken işler ile ilgilenmeniz zor olabilir. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili endişeleriniz olabilir ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen kaygılar gördüğünüz rüyalarda açığa çıkabilir. Ayrıca anneniz ile ilgilenmeniz gerekebilir veya anneniz ile birlikte yaşadığınız eski günleri hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek ve ideallerinizin değiştiğini hissedeceksiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Ailevi konular gündeme gelebilirler ve aile büyükleri ile görüşüp üzerinizdeki bazı sorumlulukların başkasına devredilmesini isteyebilirsiniz. Bu haklı talebiniz kabul görecektir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Ailevi konular gündeme gelebilirler ve aile büyükleri ile görüşüp üzerinizdeki bazı sorumlulukların başkasına devredilmesini isteyebilirsiniz. Bu haklı talebiniz kabul görecektir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuların nasıl sonuçlanacağı veya nasıl devam edeceği konusunda kafanızda şüpheler varsa, boşuna üzülmeyin. Konular her neyse, hiç beklenilmedik bir şekilde hız kazanabilir veya ilerleme sağlayabilir. Akla gelmeyen hoşluklara açık günler.

Paylaşmaya açık olmanız, verdiğiniz kadar almanızı ve kendinizi kabul ettirmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Kayıplar yaşayabilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Sizi hapseden kontrol dışı olaylar meydana gelebilir. Akşam saatlerinde iletişimde olduğunuz kişilerle çatışmaya girmeyin.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bir pire yüzünden bir yorgan yaktınız adeta. Onun gönlünü alarak tekrar birlikteliğinizi bıraktığınız yerden başlatabilirsiniz. Gizli düşmanlarınız siz ayrılınca sevinecekler çok iyi biliyorsunuz. PARA: Beklediğiniz yardım bugün gelecek. Yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız. Yıldızların konumu hayatınınızda size bol şans dağıtıyor. SAĞLIK: Protein eksikliğiniz olabilir ve ağız yaraları oluşabilir. Bol bol ayran içmelisiniz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi mesafeli, istediğini başaran ve elde eden bir enerji ile insanlara ifade ederken, aşk hayatınızda daha toleranslı ve sakin davranmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Bu süreçte finansal konularda geçici bir zorlanma yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanın maddi hayatında beklenmedik gelişmeler sizi de heyecanlandıracak. Elinize bir miktar ortak para geçebilir. Sizi dönüştürecek yeni hamleler içine girebilirsiniz.