Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

2016.06.06 tarihli Başak burcu yorumu

Neredeyse canlıymış gibi gördüğünüz rüyaların etkisiyle uyanabilirsiniz ve bir süre öylece yattığınız yerde rüyanın manasını anlamaya çalışabilirsiniz. Fanteziler, idealler ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen isteklerin heyecanı ile güne başlayabilirsiniz. Eski ideallerinizin değişmiş olduğunu anlayabilirsiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve olumlu bir tavır içinde olabilirsiniz. Bugün sevdikleriniz ile haberleşebilir ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Ayrıca eviniz, yakınlarınız ve çocuklar ile ilgilenebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın arkadaş ve akrabalarınıza karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Bunları yerine getirmek için çok çalışıp yorulsanız da, ilgili kişiler, çabalarınızın karşılığında size hoş sürprizler yapacaklardır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yeni düşünce ve fikirlere sahip olabilirsiniz ancak bunları tam gelişmeden çevreyle paylaşmak konusunda da isteksizlik duyabilirsiniz. Fikirlerine güvendiğiniz insanlar, bunları geliştirmenizde yardımcı olabilirler.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde gelecekle ilgili planlarınızla ilgilenmek için zaman yaratabilirsiniz. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla plan yapmak size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz işlerinizle daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Birkaç konuyla birlikte ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde sanatsal aktiviteler içinde olabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde kendinizi altına girmesi güç yükler altına soktunuz ama her işinizi de yoluna koymayı başardınız. Kendinize küçük bir ödül vermelisiniz. Bol bol dinlenin.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçici psikolojik rahatsızlıklar yaşayabilir, ne olduğunu anlamadığınız sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ancak bunların kaynağı fiziksel bir rahatsızlık olmaktan daha çok, üzerini örttüğünüz üzüntülerden kaynaklanmakta. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, bu atmosfer yerini ilişkilerde olumlu haberleşmelere, iletişim gücünüzün yükselmesine, özel hayatınızda daha rahat iletişim kurmanıza ve iş görüşmeleri konusunda pozitif bir enerjiye bırakıyor.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yeniay, kariyerinizde önemli baş- langıçları uygulamanız için sizi harekete geçirecek. Bazı işlerinizde bitişler görülürken bazı noktalarda da çok güzel şanslar yakalayabilirsiniz.