Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

21.04.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz fakat dışarı çıkmak ve çevre gezileri sizi rahatlatacak. Bugün duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında duygularınızı disipline etmeyi başarabilirsiniz ve ciddiye aldığınız konular ile ilgilenerek karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Bugün önem verdiğiniz kişilerin ziyaretine gidebilir, büyükleriniz ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca geleceğe yönelik uzun vadeli projelerinizi gerçekleştirmek için çalışmalarınızı hızlandırmanız mümkün.

Başak burcunun bugün genel durumu

Eşinizle olan ilişkinizin ön planda olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendisine daha fazla vakit ayırmanız mümkündür. Akşam dışarıda yemek yemeniz ve güzel bir sosyal faaliyete katılmanız ana konu olabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Eşinizle olan ilişkinizin ön planda olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendisine daha fazla vakit ayırmanız mümkündür. Akşam dışarıda yemek yemeniz ve güzel bir sosyal faaliyete katılmanız ana konu olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal kaynaklarınızla ilgili konularda daha kararlı davranmanız gereken bir gündesiniz. Finansal konulara yoğunlaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tamamlamak için çaba gösterebilirsiniz. Ev hayatınızda ani kararlar sizi zor duruma sokabilir. Kazalara karşı dikkatli olun. Sağlık problemleriyle uğraşabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni tanışacağınız insanlarla aranıza mesafe koymayı unutmayın. Eski dostlarınızı aratabilirler. Hakkınızda çıkan söylentilere sebep olan sizsiniz. İyi tanımadığınız kişilere sırlarınızı açıklıyorsunuz. Bu durum sonra size sorun yaratabilir.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca odak noktanız çocuklarınızla ilişkileriniz, aşk hayatınız ve işlerinizin tanıtımı olurken, akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek özel yaşamınızda beklentilerinizi tam karşılamayan veya sizi tatminsizlik, memnuniyetsizliğe sürükleyen olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa maddi konularda ortaya koyacağınız çözümler, iş alanlarınızda size yeşil ışık yakabilir. Özellikle parasal konularda bu birkaç gün boyunca dengeyi iyi sağlamaya çalışmalısınız.