Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

21.05.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Gördüğünüz rüyalar canlı gibi olabilir ve çok etkilenmiş olarak uyanabilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçireceksiniz. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak duygularınızı şimdilik kendinize saklayacaksınız. İyimser ve anlayışlı olan kişilerin yardımını alacaksınız ve böylece kuruntulardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı elden geçirebilir ve eskiden dostlarınızı hatırlatan eşyaları düzenleyebilirsiniz. Bu arada eski dostlarınız ile ilgili eski hatıralar zihninizde canlanabilir ve ideallerinizin ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın arkadaş ve akrabalarınıza karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Bunları yerine getirmek için çok çalışıp yorulsanız da, ilgili kişiler, çabalarınızın karşılığında size hoş sürprizler yapacaklardır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yeni düşünce ve fikirlere sahip olabilirsiniz ancak bunları tam gelişmeden çevreyle paylaşmak konusunda da isteksizlik duyabilirsiniz. Fikirlerine güvendiğiniz insanlar, bunları geliştirmenizde yardımcı olabilirler.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizle ilgili konular sizi daha fazla meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizdeki olayları çarpıtabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitimlere katılabilirsiniz. Zihinsel yorgunluk çekebilirsiniz. Ticari konularda yeni başlangıçlar söz konusu. Ortaklı işlerinizi olgunlaştırmak için uygun bir gündesiniz. Ailevi konularda inatlaşma içinde olmayın.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mevcut işinizle ilgili yeni kararlar alabilir ya da bir iş değişikliği yapabilirsiniz. Hafta başında çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir veya çocuk sahibi olamıyorsanız bu konuda bazı olumlu haberler alabilirsiniz. Hafta sonu sürpriziniz var.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde çalışma hayatınıza konsantre olarak, işlerinizi tamamlayabilir, hedeflerinize odaklanabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Özgürlük ve eğlence ihtiyacınızın arttığı bugün, 14.00’dan gece yarısına dek olan dönemde ikili ilişkiler odak noktanız olurken, partneriniz ve dostlarınızla zaman geçirebilir, ilişki teklifi alabilir ve sevgi duygusunu daha yoğun hissedebilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinizde ve iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Göz önünde olmak, toplum içine karışmak ve yerinizi sağlamlaştırmak gibi etkiler altındasınız.