Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

21.07.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yapılması gereken işlerin zorlayıcı etkisini hissedebilirsiniz. Ancak kendinizi enerjik ve istekli hissedeceksiniz. İyimser ve yapıcı tavırlarınız ile hem iş arkadaşlarınız, hem de yakınlarınız sizden etkilenecek. Fikirlerinizi güzel bir biçimde ortaya koyabilir, ikna edici olabilirsiniz. Sabırlı ve kararlı tavırlarınız ile hem büyüklerinizi, hem de çevrenizdeki önemli kişileri etkileyebilir, beklediğiniz desteği alabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik gelişmeler moralinizi yükselten gelişmeler ile karşılaşacağınız bir gün...

Başak burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki insanlarla para konularıyla bağlantılı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, idare ettiğiniz meblağlar üzerindeki tasarruflarınızda dikkatli olmalı, gerekirse çevrenin fikirlerini almalısınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Hareketli, özellikle de iletişimin yoğun olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Eleştirici değil, yardımcı olabilirsiniz. Ilımlı yönünüz ön plana çıkabilir ve iş ilişkilerinizi oldukça derinleştirmenize yardım edebilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla birlikte paylaşım içimde olacağınız bir gün. Çocuklarınızla ilgilenmek için gerekli zamanı ayırmalısınız. Bugün onların duygusal problemleri gündeme gelecektir. Organizasyon konusunda başarınızı farklı biçimde ortaya koyacaksınız. Konuşarak halledeceğiniz bazı konular gündemde olacak.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda sınırların belirlenmesi ya da mesafeler konulması gerekiyor olabilir.

Olaylar karışık gibi görünse bile, siz şartlarınızı net şekilde ortaya koyarsanız işleyiş ona göre olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başak burcundaki Ay’ın Satürn’le olumlu açısı ve Güneş Satürn olumlu görünümü bugün ve hafta genelinde, uzun vadeli konularda başarı şansını ve bu yönlü girişimleri arttırabilir. Bu hafta boyunca, uzun vadeli ilişkiler veya uzun vadeli adımlar gündeme gelebilir. Ciddi iş görüşmeleri yapmak, resmi kurum ve kuruluşlarla, yaşca büyük veya otorite konumundaki kişilerle görüşmek için uygun bir süreçte olacağız. Hedeflerimize odaklanabiliriz. Dolayısıyla, sabah saatlerinde oluşabilecek belli belirsiz kararsızlıkların, isteksizliklerin, endişe veya dalgınlıkların güne olumsuz başlamanıza neden olmasına izin vermeyin. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Bedensel sağlığınızı ihmal etmeyin. Gün içinde sorumluluklarınızda artış olabilir. Ciddi kararlar almanız gereken zamanlar olabilir. İlerleyen zamanlarda alacağınız desteklerle rahatlayacaksınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün partnerinizle alakalı bir sorun yaşayabilirsiniz. Ancak bu ikinizden de kaynaklanmayacak.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Yeni bilgiler öğrenerek ve farklı kişiler tanıyarak kendinizi geliştirebileceğiniz, beklediğiniz haberleri alabileceğiniz, partneriniz ve dostlarınızla keyifli iletişim kurarak, eğlenceli organizasyonlarda yer alabileceğiniz bugün aşk hayatınızda uyum, mutluluk ve huzur hakim olacak.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizle yapacağınız planlarınızı hayatınıza sokabilir, iletişim gerektiren işlerinizde kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Konuşulanları hayatınıza geçirebileceksiniz.20 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUBugün kimseyi kafanıza takmayacak ve sadece kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizle girişeceğiniz işlerinizde yavaş ama temkinle ilerleyebilirsiniz. Harcamalardan sakının.19 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUPazar günü arkadaşlarınızla bir aradayken, parasal konularda bazı sorunlar yaşamaya müsait olacaksınız. Sinirli hareketlerinizle çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Duygusal tepkiler karşı tarafı yanlış anlamaktan kaynaklanabilir.18 TEMMUZ 2015 BAŞAK BURCU YORUMUGeri planda durmak size iyi gelebilir. Önemli işler yapmak istemeyecek, kendinizi sosyal anlamda biraz geriye çekeceksiniz. Kalabalıklar içinde olsanız bile yalnızlığın tadını çıkarın. Bayram sonrası için yeni yeni iş fırsatları kapınızı çalabilir. Moralinizi yüksek tutun.