Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

22.12.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün duygularınız yoğun ve derin... Ancak isteğiniz güçlü... Gelişmeler ağır ve sabır gerektiren türde olsa bile gelişmeleri bekleyecek kadar sabırlı davranacağınız bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik ilişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Şanslı olduğunuzu düşüneceğiniz fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönem ve yabancılar ile iş birliği yapabilirsiniz. Veya iş birliği yapabileceğiniz, fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz ve şimdiye kadar bilmediğiniz konular hakkında bilgiye sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Bu akşam meydana gelen Kış Gündönümünde hayal gücünüz uyanabilir ve ideallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugününüzü yakın arkadaşlarınızla birlikte geçirmek için istek duyabilirsiniz. Sohbetlere katılma, renkli ortamlarda bulunma, çeşitli faaliyetlerde yer alma isteğinizi bastırmaya çalışmayın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş dünyasının sizi yapmaya ittiğini düşündüğünüz şeyler hakkında düşünebilirsiniz. İlerleyeceğiniz yön, ileriki günlerin getireceği şartlar ile değişebilir. Bundan memnun olabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün akademik konularla ya da yabancılarla ilgilenebilirsiniz. Hayatınıza yeni konularda sorumluluklar girebilir. Olayların daha kolay farkına varabileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Öğleden sonra akıcı koşullar söz konusu. Yabancılarla işbirliği içinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizi başka insanlarla paylaşma isteği içinde olabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Uzun zamandır sürüncemede olan bir işinizi çözüme kavuşturacaksınız. Rahat ve huzur sizi bekliyor. Bu en çok gönül ilişkinizi tetikleyecek.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün yaşamınızda aşk, mutluluk, güzellik ve uyumu daha fazla elde edeceğiniz, gittiğiniz her ortama sevgi ve bolluk götüreceğiniz, yaşamınızın her alanında sizi destekleyen etkiler sunan, şanslı ve öne çıkarak bir zaman dilimindesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler ve sportif faaliyetlerde etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Aşkı arayan ve isteyenler için bulacakları bir dönem geliyor.