Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23.03.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Günlük programınıza uymakta zorlanabilir ve hesapta olmayan şeylerle vakit geçirebilirsiniz. Genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak bazı gelişmeler olabilir. Daha çok iç dünyanıza döneceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızla ilgili gelişmeleri yeniden gözden geçirebilirsiniz. Mantığınızla duygularınız arasında bocalayabilirsiniz ve küçük de olsa duygusal sorunlar çıkabilir. Hassasiyetiniz artıyor ve iç dünyanızda çeşitli çelişkiler yaşayabilirsiniz.

Aşk:

Duygusal yaşamınızda bir karamsarlık olabilir ancak bu sizi için dengeleyici olacaktır. İç dünyanıza dönebilir ve çeşitli planlar yapabilirsiniz. Duygularınız çok güçlü olmasına rağmen sevdiğiniz kişiye bunları anlatmak yerine kendinize saklamayı tercih edeceksiniz. Duygusal ihtiyaçlarınıza her zamankinden fazla yoğunlaşabilirsiniz ve bu işlerinizi ihmal etmenize yol açabilir.

İş:

İş yaşamınızda daha çok isteksiz davranışlar içine gireceğiniz bir gündesiniz. Özellikle kafanızda bazı soru işaretleri ve nasıl davranmanız gerektiğine ilişkin sorunlar varsa karar vermek için bu günün geçmesini bekleyin. İş yaşamınızda bazı ihmalkarlıklar içine girebilirsiniz ve girişimlerde bulunmak için isteksiz hissedeceksiniz. Sizi yanıltacak bazı haberler alabilir yada düşüncelerle karşılaşabilirsiniz.

Para:

Maddi konularda kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hisseceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli davranacağınız bir gündesiniz. Para konularında kendinize saklayacağınız bazı planlarınız olabilir ancak bunları uygulamaya geçmek için bir süre daha beklemeyi tercih edeceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sezgileriniz çok güçlü ve bir süreden beri çözemediğiniz bir sorununuz varsa bugün bu konuda içinizden gelen sesi dinlemelisiniz. Çevrenizdeki insanları ve gelişen olayları çok iyi bir şekilde anlayabileceksiniz.


Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İşiniz, özel yaşamınız veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili bazı konuların sizi endişelendiren veya şüphe duyduğunuz tarafları olabilir. Bu tür kaygılarınız varsa, daha detaycı olmanız sizi olası sıkıntılı durumlardan koruyacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: Sabah saatlerinde aşırılığa(çok harcamak, çok abartmak, çok yemek, çok hız yapmak, kibirlenmek v.b) kaçmamakta fayda var. Güneş tutulmasının yenileyici, günün destekleyici enerjisinden faydalanıp kendime bir instagram hesabı açtım. Nasıl kullanacağımı tam olarak bilmiyorum henüz, ama kolay gibi görünüyor. İsmim daha önce alındığı için, ismimin altını çizmek zorunda kaldım instagram/ niobe _aslı_ temel adresindeyim. Günün yapıcı ve uzun vadeli işleri destekleyen etkisini ben, sizinle bu yeni sayfamı paylaşarak değerlendirdim. Sizde bugünü 17.30 a kadar bu tür işleriniz için değerlendirebilirsiniz. Zira, akşam saatlerinde biraz daha fazla tembelleşebiliriz.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni konulara ilgi duyacağınız günlerden birindesiniz. Hayatınızdaki olaylarda bütünü görmek için adımlar atabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi açıkça ifade etmek isteyeceksiniz. Sabah saatlerinde işlerinizi aksatıp kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim halinde olmak size iyi gelecektir. Akşam saatlerinde hareketli zamanlar sizi bekliyor.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın bulunduğu konum sayesinde, düşündüğünüz konuları pratiğe dökerek, isteklerinizi yeniden gündeme getireceksiniz. Çevrenizle işbirliği içinde çalıştığınız zaman iş veriminizde artışlar gözleniyor.İşinizle ilgili bilgilerinizi pekiştirme konusunda seyahatleriniz olacaktır. Başarıyı kolaylaştırmak için her türlü donanıma sahipsiniz.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün birine bir şey danışmanız bir bilgi desteği almanız gerekirse, bunu kimden talep ettiğinize iyi bakın. Kendine faydası nedir diye sorun. Kendi işinde ya da hayatında konuyu kotarmış birine danışın. İşin uzmanı olmasa bile.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.