Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23.06.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Duygularınız yoğun ve karamsar olabilir. Daha önce saygı duyduğunuz büyükleriniz sizi destekliyor. İddialaşmayın. Aslında sabırlı ve sakin davranabilirsiniz. Düşüncelerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için daha farklı düşünmeniz gerekebilir. Kardeşleriniz veya çocuklar ile aranızda çıkmış olan anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Akşam saatlerinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar duygularınızı değiştirecek ve hayal gücünüzü uyandıracak. Ayrıca hayal gücünüzü harekete geçiren filmler izleyebilirsiniz.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugününüzü yakın arkadaşlarınızla birlikte geçirmek için istek duyabilirsiniz. Sohbetlere katılma, renkli ortamlarda bulunma, çeşitli faaliyetlerde yer alma isteğinizi bastırmaya çalışmayın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş dünyasının sizi yapmaya ittiğini düşündüğünüz şeyler hakkında düşünebilirsiniz. İlerleyeceğiniz yön, ileriki günlerin getireceği şartlar ile değişebilir. Bundan memnun olabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Cesaret isteyen işlere yatkın değilsiniz. Her zaman kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum; aile ilişkileriniz etkilerken, çevrenizde sevilen bir kişi olmanız sayesinde, iş ilişkileriniz de olumlu bir şekilde gelişecek... Bilinçaltı motivasyonunuz oldukça belirgin ve yönlendirici seyrediyor.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Normal koşullarda her şey yolunda gibi görünse bile, daha detaycı olmanız gerekiyor.

Ya da halledildiğini düşündüğünüz bazı konularda eksikler olduğunu görebilir veya erteleme ya da iptal türünde konularla karşılaşabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım gibi, bugün de kararsızlıklar, dalgınlıklar, unutkanlıklar, yanlış anlaşılmalar, yanlışlıklar, çabuk kandırılma, yanıltma veya yanıltılma türünde etkilere açık olduğumuz bir gündeyiz. Karşımızdaki kişiye anlayışlı davranabilmek için çok fazla çaba harcamamız gerekebilir. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenebilirsiniz. Yeni niyetler içinde olacağınız bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda öfkenizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Üstlerinizle olan iletişimde dikkatli olmanız gereken zamanlar var. İhmal ettiğiniz konular sizi zorlayabilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki herkese meydan okur gibisiniz. Haksızlıklar, yaşadığınız hayal kırıklıkları ve yolunda gitmeyen şeyler gözünüzü karartabilir.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde eğitim süreçleriniz, seyahatler ve iletişim konusunda geçici problemler yaşayabilirsiniz. Dostlarınız ve partnerinizle olan diyaloglarınızda mesafeli yaklaşımlarla karşılaşabileceğini bu süreçte, paylaşmak istediğiniz önemli konuları akşam saatleri veya bir sonraki güne ertelemeniz faydalı olacaktır.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Göz önünde olacağınız ortamlarda değişik fırsatlar sizi bekliyor. İş görüşmelerinizde aldatıcı durumlara karşı uyanık olmanız gerekecek. Ortaklı işlerinizde şartlar sizin elinizde olmayabilir.