Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23.08.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Güneş sizin burcunuzda parlıyor ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Yapılması gereken işler ve şimdiye kadar neler yaptığınızı gözden geçirebilirsiniz. Bazı kaygılarınız olsa bile kendinizi bugün rahat ve keyifli hissedeceksiniz. Genel olarak kendinize özgü fikirleriniz ve geleceğe yönelik projeleriniz olabilir. Ancak bunları en yakınınızda bulunan kişiler ile paylaşabilirsiniz. Yoksa kendinize saklamayı tercih edebilirsiniz. Düşünceleriniz derin olabilir fakat kararlı ve akılcı bir tavır içinde olacaksınız ve boş hayallerden uzaklaşacaksınız. Bugün kendinize özel bakım uygulayabilir ve sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Özel hayatınızda hoş bir hava yakalayabilirsiniz. İlişkileriniz son derece yumuşayacak ve iletişimleriniz yaratıcılığınızın da yardımıyla oldukça keyifli hale gelecektir. Sevdiklerinizin hoş sürprizleri ile karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Özel hayatınızda hoş bir hava yakalayabilirsiniz. İlişkileriniz son derece yumuşayacak ve iletişimleriniz yaratıcılığınızın da yardımıyla oldukça keyifli hale gelecektir. Sevdiklerinizin hoş sürprizleri ile karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, ailenizle birlikte baş başa kalmak isteyeceksiniz. Onlarla duygu paylaşımı içinde olmanız, ortak birçok aktiviteleri de gündeme getirecektir. Kafanızda tasarladığınız, satın almayı planladığınız eşyalar için uygun bir gün. Arkadaşlarınız ve dostlarınızı memnun etmeyi arzulayabilirsiniz. Fakat uzun vadeli sözler vermemelisiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Tecrübeli veya konusunda uzman kişilerden öğrenekleriniz var. Başkalarının yanlışları sizin için öğretici olabilir.

Sosyal ortamlarda yeteneklerinizi ve yapabileceklerinizi gösterme şansı bulabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi ifade ederek olumlu değişikliklerin yolunu açabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Otorite(eş, baba, patron, yönetici, müdür, öğretmen v.b) konumundaki kişilerle ilişkilerimizde biraz zorlanabiliriz. Eleştiriler, şikayetler, dizler, dişler, kemiklerle ilgili problemler, aşırı yük ve sorumluluklar, kısıtlanmışlık hissi günün öne çıkan başlıkları arasında olabilir. Baskı altında hissedebilir, bazı işlerimizde engellerle karşılaşabilir, gecikmeler yaşayabiliriz veya görevlerimizi hafife aldığımızı söyleyen kişiler moral bozabilir. Bu etki önümüzdeki bir hafta devrede olacağı için adımlarımızı buna göre atmamızda fayda var. …

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde daha sakin ve huzurlu olmaya bakın. Bazı haberler ve ziyaretler yorucu olabilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda dikkatiniz oldukça dağınık. Bir an önce işlerinizi yoluna sokun. Bir ajanda edinerek işe başlayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin ve sırt ağrılarınız varsa dikkate alın.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ruhsal olarak yoğun sevgi ve merhamet hissederken, bugün kendinizden güçsüz durumda olan kişi ve hayvanlara yardım edebilir, size verileni siz de başkaları ile paylaşarak ruhunuzu doyuma ulaştırabilirsiniz. Gün içinde duygularınızı bastırmadan ve saklamadan her ne hissediyorsanız muhatapları ile sakince paylaşmayı tercih etmelisiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları ve istekleri sizi bezdirebilir. İletişimsel olarak biraz zorlanabilir ve kendinizi ifade etmekten vazgeçebilirsiniz. Bu da var olan işlerinizde ve ilişkilerinizde birtakım sorunları ortaya çıkarabilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız.