Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

23.11.2015 tarihli Başak burcu yorumu

Size yardımcı olabilecek kişilerin beklediğiniz gibi davranmadığını düşünebilirsiniz ve öfkelenebilirsiniz. Daha yapıcı ve anlayışlı davranmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Moralinizi bozmayın ve olayları akışına bırakın. Sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içinde olabilirsiniz ve söylemek istedikleriniz ile ortaya koyduklarınız farklı olabilir. Veya yakınlarınızın sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Tartışmalardan uzak durun ve geçmişte yaşadıklarınızı düşünerek sorunları büyütmeyin. Sağlık konuları gündeme gelebilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Aile yaşamınızda süregiden olaylar üzerinde uzunca düşünebilirsiniz. Bazı ilişkilerin gidişatını değiştirerek ipleri elinize geçirmenizi sağlayacak hamleler yapmanız mümkündür.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yoğun konsantrasyon gerektiren işlere bugün yönelmemeniz faydalı olabilir. Dikkatinizin önem verdiğiniz uzun vadeli planlara kayması mümkündür. Planlarınızı geliştirin.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bazı beklenmedik durumlar planlarınızı değiştirebilir. Ortaklaşa konular içinde huzursuzluk olabilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugün ufak bir hediye alarak partnerinizin gönlünü elinizden geldiğince hoş tutmaya çalışıyorsunuz. Ancak onun çok yoğun olması nedeniyle sizden uzak durması olası görünüyor. PARA: Para sıkıntım yok diye kendinizi alışverişe verdiniz. Mevcut harcamalarınızın dışına çıkarak fırsatlarınızı köreltebilirsiniz. İmkanlarınız dahilinde hareket edin. SAĞLIK: Yıldızınız parlak olmasından dolayı sağlığınızda da karışık problemleri çözeceksiniz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün yaşamınızda aşk, mutluluk, güzellik ve uyumu daha fazla elde edeceğiniz, gittiğiniz her ortama sevgi ve bolluk götüreceğiniz, yaşamınızın her alanında sizi destekleyen etkiler sunan, şanslı ve öne çıkarak bir zaman dilimindesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu dönem, aileniz sizin için her şeyden önemli olabilir. İşle ilgili çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular gündeminizde olacak. Ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek için uygun bir dönemdesiniz.