Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

26.01.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Bugün keyfiniz yerinde ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Duygularınızı sevdiklerinize yansıtabilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte çevre gezilerine çıkabilir, sinema, tiyatro ve eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Moralinizin ve kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönem... Güçlü kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilirsiniz ve geleceğe yönelik yeni stratejiler yapabilirsiniz. Bu arada karşılaştığınız bazı olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve bazı kaygılarınız ortaya çıkabilir. Fakat iyimser ve anlayışlı davranacaksınız. Bu arada duygularınızın değişmiş olduğunu ve kendinizi daha rahat hissettiğinizin farkına varacaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki insanlar bugün sizi öve öve göklere çıkarabilirler. Bu durum, özgüveninizi ve şevkinizi artıracaktır. Sosyal ortamlar içerisinde kendinizi daha net ifade edebilir ve ön plana çıkartabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş dünyası yoluyla bağlantı kurduğunuz bir insanın özel bir talebiyle karşılaşabilirsiniz. Bilmelisiniz ki, bu talebi karşılamayı kabul etmeniz halinde, gelecekteki önemli bir fırsatın doğuşunu hızlandırmış olacaksınız.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar olabilir. Dikkatsizlik ve ihmalkarlıktan dolayı farklı sıkıntılar çıkabilir. Gizli kalan konular nedeniyle belirsizlik yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde iletişimden kaynaklı yanlış anlaşılmalar olabilir. İşlerinizde sizden daha güçlü kişilerle görüşmelerinize özen göstermelisiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her şeyin en iyisini yaşamak, en iyisine sahip olmak istiyorsunuz. Böyle olmayıncada isyan ediyorsunuz. Hataları hep çevrenizde aramayın.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda başarılı çalışmalar yapabilir, önem verdiğiniz görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Günlük yaşamınızda her zamanki yaşam dolu ve sıcakkanlı tavrınızdan ziyade insanlara mesafeli tavrınızı da göstereceksiniz. Akşam saatlerinde sağlık konusunda geçici bir rahatsızlık yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde keskin kararlar almaktan uzak durmanız gereken bir akşam geçiriyorsunuz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta işlerinizi geri plandan halletmek önemli olabilir. Aşk hayatınızda veya çocuğunuzla olan ilişkilerinizde yaşadığınız iletişim sorunları Merkür’ün düzelmesiyle beraber geride kalacak.