Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

26.02.2016 tarihli Başak burcu yorumu

Hayaller kurarak güne başlayabilirsiniz fakat endişelerden uzak durmalı ve yapıcı bir tavır içinde bulunmalısınız. Alacağınız haberler sizi harekete geçirecek ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Aniden gelişen olaylar karşısında kuruntulu bir tavır içine girmekten kaçının ve çözümleyici olun. Zaten farklı fikirleriniz ile çevrenizi etkileyeceğiniz bir gün. Ancak kayıplar ile ilgilenirseniz, duygularınız karışabilir. Buna karşılık iyi duygunuzu yükseltebilirsiniz ve etkileyici olabilirsiniz. Dostlarınızın ilgisi ve desteği ile kuşkularınızdan uzaklaşınız.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün bazı kişisel harcamalarda bulunmak istemeniz mümkündür. Ufak tefek harcamaları yapın ama pahalı bir alışveriş gerçekleştirecekseniz, olasılıkla ileriki dönemde başlayacak bir kampanyayı beklemeniz daha yararlı olabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Zam görüşmeleri yapmak için uygun bir gündesiniz. Üstleriniz size karşı daha anlayışlı olacaklardır. Zam talebinize hemen cevap alamasanız bile, ilgili kişilerin konu üzerinde üşünüp sizi tatmin edecek bir hamle yapmalarını bekleyebilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konularda çalışma hayatınızda gelen destekler olabilir. Harcamalarınızı yoluna sokmak için yeni yollar arayabilirsiniz. Bütçenizle ilgili fikir alabilirsiniz. Geçmişte kaldığınız konular gündeme gelebilir. Gün içinde yeteneklerinizi kullanacağınız işlerinize yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizin yoğunluğu sizi yorgun düşürebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oldukça kararlı olacağınız bir gün. Bazı kararlar alacaksınız. Bu kararlarınız size biraz özgüven katacak.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda başarılı çalışmalar yapabilir, önem verdiğiniz görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Günlük yaşamınızda her zamanki yaşam dolu ve sıcakkanlı tavrınızdan ziyade insanlara mesafeli tavrınızı da göstereceksiniz. Akşam saatlerinde sağlık konusunda geçici bir rahatsızlık yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde keskin kararlar almaktan uzak durmanız gereken bir akşam geçiriyorsunuz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aileniz için yapılması gerekenlerin sorumluluklarını üzerinizde hissedeceksiniz. Maddi anlamda ailenize gereken desteği göstereceksiniz. İş hayatınızda da güzel gelişmeler oluşabilir.