Başak burcu

Günlük Başak Burcu Yorumu

28.03.2016 tarihli Başak burcu yorumu

İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. İsteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilir ve yeni atılımlarda bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü ve başarılı hissedeceksiniz. Geleceğe yönelik büyük istekleriniz olabilir. Ayrıca ciddiye aldığınız konular ile ilgili sabırlı ve kararlı davranacaksınız. Bugün sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve yapmak istediğiniz konular hakkında onların görüş ve yardımını isteyebilirsiniz. Ayrıca başka projeleriniz olabilir ve şimdilik fikirlerinizi kendinize saklayacaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çevrenizi inceleyip gelişmeleri farklı bir pencereden incelemenin faydalı olacağını düşünebilirsiniz. Bu düşüncenizde haklı olacaksınız. Değişik bir perspektif, daha önce görmediğiniz detayları da açığa çıkartacaktır.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş yaşantınız veya buna bağlı sosyal hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İletişim yoğun olacaktır. İş arkadaşları, ortaklar, müşterilerle gayri resmi görüşmeler gündemde olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Zihinsel açıdan harekete geçirici koşullar var. Sözlerinizle daha etkin olabileceğiniz bir gündesiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aklınızdaki soru işaretleri artıyor. Yeni şartları kabullenmek istemiyorsunuz. Oysa hayatınız sürekli tesadüflerle geçiyor. Hareketli olmalısınız.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ciddi ilişkiler, evlilik ve kariyer konusunda güçlü insanlardan destek alma, devam eden iş ve ilişkilerinizi güçlendirme fırsatınız sözkonusu olacak, ancak eğer problemli bir ilişkideyseniz, sorunların daha da büyümesi olasılığı vardır. Akşam saatlerinde ilişkileriniz açısından muazzam bir teklif alabilir, aşk duygusunu çok daha yoğun hissedebilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınızdaki bazı değişimleri hayretle karşılıyorsunuz. Bir yandan değişim isteğiyle kıvranırken, diğer yandan sahip olduklarınızı kaybetme korkusu sizi frenleyebilir.